Obecnie 124 forumowiczów jest online
Obecnie 124 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Muszę przedstawiać prawo do własnego materiału.

Nowicjusz ✭

Witam! Od pewnego czasu mam poważne problemy z YouTube. Kiedyś gdy przesyłałem film był on badany pod kątem praw i gdy wszystko było w porządku mogłem zarabiać. Dziś gdy wyślę materiał od razu dostaję prośbę o przedstawienie praw, nawet wtedy gdy tworzę audio log i nie ma nic co by wskazywało na złamanie praw autorskich. Bolesne to tym bardziej że uważam na wszystko, byle tylko nie podpaść, a inni Youtuberzy dodają intro, outro, muzyke podczas nagrania, jednak oni są nietykalni i zarabiać mogą bez jakichkolwiek pytań. Czy już zawsze będę musiał przedstawiać owe prawa? Czy można to jakoś naprawić? Niestety kiedyś mogłem zarabiać na materiale od momentu przesłania, teraz weryfikacja trwa nawet 2-3 dni co zabiera mi mnóstwo wyświetleń. Proszę o pomoc bo czuję się zagubiony. Jeżeli tak YT przestrzega szanowania praw, to niech to tyczy się wszystkich. 

Pozdrawiam!

Dot.: Muszę przedstawiać prawo do własnego materiału.

Magister ✭

Witaj sawik G,

na tym forum możesz znaleźć pomoc z zakresu reklam AdWords. Monetyzacja filmów na YouTube'ie to zupełnie inny temat.

W tym artykule pomocy opisano krótko na czym można zarabiać i jakie praktyki to uniemożliwiają.

Ponadto, jeśli język angielski nie stanowi dla Ciebie problemu, warto zadać to pytania również na forum "YouTube Monetization".

Pozdrawiam,

Karolina