Obecnie 138 forumowiczów jest online
Obecnie 138 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Mam konto yotube w innym kraju

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

a wiec prowadze konto youtube i posiadam partnera adsense

konto prowadze za granica ale wszystki filmy robie po polsku i na rynek polski

a moje cpm w polsce wynosi 0.04 grosze mam ju ponat 500 wyswitlen na moim koncie i z polski zarobiem łącznie okolo 1 grosza  co zrobic zeby te reklamy mialy normalne stawki a nie 4 grosze za tysiac

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: mam kotno yotube w innym kraju

Wschodząca Gwiazda
To chyba raczej pytanie na forum pomocy AdSense:
https://productforums.google.com/forum/#!forum/adsense-pl
Tomasz Ciepłucha

Dot.: mam kotno yotube w innym kraju

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Cześć Daniel,

Przywołany przez @Maciej Lewiński śpieszę z odpowiedzią Emotikon: Szczęśliwy

W Twoim przypadku, przy 500 wyświetleniach, jeszcze jest za wcześnie aby panikować. Posiadasz za mało wyświetleń, aby ocenić jakie przychody będziesz osiągał na YouTube. Statystyka - za mała ilość danych.

Rozwijaj swój kanał, twórz wartościowe treści dla Twoich widzów i przy ok. 10 000 wyświetleniach sprawdź znowu swoje stawki.

Pozdrawiam z YouTube Help Forum,

Maciek

PS. Kraj, w którym posiadasz konto nie ma wpływu na zarobki / stawki reklamowe. Stawka ta zależy od widza Twoich filmów. Z jakie kraju pochodzi widz, czym się interesuje, w jakim jest wieku. Na podstawie tych danych Google dobiera, jakie reklamy mu wyświetlić i jaką one będą miały cenę. Pamiętaj jednak, że na YouTube nie zawsze pojawiają się reklamy przed filmami. Często "brakuje" reklam do wyświetlenia dla pewnych grup widzów. Ważne jest też, czy widz posiada AdBlock (wtedy nie wyświetlają mu się reklamy). Pamiętaj też, że na większości zewnętrznych witryn (kiedy filmy są osadzane, embedowane, także na Fb) reklamy nie są wyświetlana. Ważne, abyś na początku przygody z YT to zrozumiał.

PPS. Średnie stawki za 1000 wyświetleń w Polsce wahają się od 30gr do 2zł za 1000 wyświetleń. Nie ma co oczekiwać milionów. YouTuberzy w Polsce zarabiają przez współprace z markami, nie przez AdSense.