Obecnie 162 forumowiczów jest online
Obecnie 162 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Korzystanie z platformy AdsBridge

Student ✭ ✭

Czy dozwolone jest korzystanie z AdsBridge.com. To platforma, która zarządza linkami na stronie. Pozwala mierzyć konwersje i optymalizować działania.

Ustawienia opierają się o ich subdomenę lub własną z rekordem CNAME na ich serwer.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: AD-Net
grudzień

Dot.: Korzystanie z platformy AdsBridge

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭

W odpowiedzi na problem pracownik google adwords polska przesłał mi ... link do tego wątku

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszechwiedzący ✭

Hej Emotikon: Szczęśliwy

Z tego co wiem, to jest dozwolone - ale szczegółów nie znam ponieważ osobiście nie używam.

________
Booguś

Student ✭ ✭

Niestety nie jest dozwolone, choć narzędzie do sprawdzania jakim dysponują pracownicy w Google Polska niczego nie znajduje, zespół ds. jakości oznaczył stronę jako "Złośliwe lub niechciane oprogramowanie" bo nie znają narzędzia więc lepiej zablokować.

Usunąłem wszystkie linki działające przez AdsBridge jednak reklamy nadal Odrzucone.

Wszechwiedzący ✭

Jakiś czas temu rozmawiałem z człowiekiem, który używał tego w kampanii zagranicznej. Wygląda na to zatem, że "było" dozwolone. Może też to być kwestia jakichś detali w ustawieniach i być może warto skontaktować się z AdsBridge w sprawie.

________
Booguś

Student ✭ ✭

Kontaktowałem się, sugerują żeby nie korzystać w Adwords.

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: AD-Net
grudzień

Dot.: Korzystanie z platformy AdsBridge

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭

W odpowiedzi na problem pracownik google adwords polska przesłał mi ... link do tego wątku

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Rozwiązanie okazało się zatem ciekawe, lecz odrobinę zaskakujące Emotikon: Mrugający

________
Booguś

Student ✭ ✭

Na szczęście znalazłem inną platformę której google bardziej uda i nie blokuje reklam za korzystanie z niej przy trackingu.

Wszechwiedzący ✭

To super Emotikon: Szczęśliwy A cóż to takiego...?

________
Booguś

Student ✭ ✭

A to już tajemnica, nie chcę by konkurencja też miała :-)

Wszechwiedzący ✭

W takim razie cieszę się co najmniej podwójnie ponieważ cała historia nie tylko dobrze się kończy, ale co więcej konkurencja prawdopodobnie rozwiązania nie tylko nie zna ale nawet o nim nie śni Emotikon: Mrugający

________
Booguś