Obecnie 271 forumowiczów jest online
Obecnie 271 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kopiuj / wklej

[ Edytowane ]
Student ✭

Przed chwilą użyłem opcji kopiuj / wklej na zaznaczonej frazie i zadziałało. tzn skopiowałem i wkleiłem frazę w tej samej reklamie.

Następnie zrobiłem identyczną operację tylko w innej grupie reklam i nie mogę odnaleźć tych wklejonych fraz, wiem, że one gdzieś tam siedzą i się ukrywają mi na złość, w historii zmian niestety nie widzę  więc nawet nie mogę cofnąć, jak mogę je odnaleźć! Przed napisaniem tego posta zrobiłem to raz jeszcze żeby się upewnić, po wklejeniu frazy miałem komunikat "Twoje zmiany zostały wprowadzone."

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Jet-printer
września 2015

Dot.: Kopiuj / wklej

Student ✭ ✭ ✭
skorzystaj może z edytora adwords i w nim w zakładce narzędzia masz Znajdź duplikaty słów kluczowych - może tu znajdziesz gdzie te frazy zostały dodane.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Jet-printer
września 2015

Student ✭ ✭ ✭
skorzystaj może z edytora adwords i w nim w zakładce narzędzia masz Znajdź duplikaty słów kluczowych - może tu znajdziesz gdzie te frazy zostały dodane.

Student ✭
Zrobiłem jak napisałeś, duplikatów nie odnalazł oznacza to, że pomimo komunikatu "Twoje zmiany zostały wprowadzone." tak naprawdę frazy nie zostały wklejone z jakiegoś powodu

Nowicjusz ✭ ✭
AdWords online nie pozwoli Ci na dodanie duplikatu słowa kluczowego. Dodanie go zostanie potwierdzone, ale zostanie ono "wchłonięte" przez istniejące słowo kluczowe.

Jeśli masz dużą ilość słów kluczowych które chcesz skopiować i np. rozwinąć , to tak jak sugeruje Dominik M - użyj edytora AdWords. Tam zauważysz, że będziesz miał ostrzeżenia o duplikatach słów automatycznie.