Obecnie 239 forumowiczów jest online
Obecnie 239 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Konto pocztowe Google

Nowicjusz ✭

Witam, mam pytanie odnośnie konta pocztowego Google, otóz mamy konto grupowe w szkole i ktoś zablokował konto i nie mozemy sie do niego dostać,poprostu ktos zmienił sobie hasło. Nic nie możemy zrobić aby odzyskac konto. Prosze o pomoc. Nie wiemy jak skontaktować sie z Google nic o kontakcie nie ma.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Konto pocztowe Google

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Zapewne korzystacie z Gmail lub G. Apps dla edukacji.

Dla G. Apps hasło może przywrócić Administrator domeny.

Dla Gmail czyli usługi w klasycznym koncie Google możesz użyć np SMSa lub konta dodatkowego do uruchomienia procedury odzyskania dostępu /zmiany hasła (wybierz opcję znajdź moje konto w panelu logowania i postępuj zgodnie ze wskazówkami).

Oficjalne Forum GMAIL:
https://productforums.google.com/forum/#!forum/gmail-pl

Konto pocztowe Google

Profesjonalista ✭ ✭

a jeśli nic z tego co napisał Lech nie działa, to nic nie zrobisz :-(

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Konto pocztowe Google

Najlepszy Współtwórca

@RafalDziurowicz - Nie siej zamętu i nie uprzedzaj faktów jeśli nie nastąpiły.

@Emcio 2,

na ekranie procedury odzyskiwania dostępu jest dodatkowy link "poproś o pomoc Google", który przeprowadzi Cię przez kilka pytań i wskaże ew. możliwości postępowania.

Konto pocztowe Google

Student ✭ ✭ ✭

Konto grupowe, czyli ciąg ma dostęp do poczty (30-50 osób) i pewnie jak to była posiadają na standardowym dostępie poprzez GMail (nie GSuite for Education) - z autopsji to wiem. Najlepiej zwrócić się do osoby, która zakładała pocztę o wyzwolenie procedury odzyskiwania konta, gdyż ona będzie posiadała wszystkie niezbędne informacje. W przypadku, jeżeli podała numer telefonu, zostanie wysłany kod SMS, który umożliwi odzyskanie konta. Na przyszłość warto jednak zrobić dystrybucję poczty i hasło pozostawić jednej osobie Emotikon: Szczęśliwy na początku jest więcej konfiguracji, ale później jest znacznie mniej problemów.

Pozdrawiam,

Łukasz