Obecnie 251 forumowiczów jest online
Obecnie 251 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kontakt telefoniczny z pomoą AdWords pod numerem 800 702 380

Nowicjusz ✭

Mam prośbę, czy jest mozliwość skontaktowania się z UK z polskim zespołem pomocy AdWords ? Lub ewentualnie czy jest możliwość uzyskania polskojęzycznej pomocy zespołu AdWords na wyspach brytyjskich ? wybierąc 0048 przed numerem niestety nie udaje mi się połaczyć, a jest mi pilnie potrzebny kontakt z specjalistą z google AdWords

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Bartosz G
marca 2017

Student ✭ ✭ ✭

Najszybszym sposobem tak jak @RafalDziurowicz wspomniał będzie czat pod adresem: https://support.google.com/adwords/contact/pre_chat_survey?cfnti=escalationflow.chat&cft=1

i jeżeli nie uda Ci się rozwiązać problemu poproś o kontakt telefoniczny podając swój numer telefonu - zazwyczaj się kontaktują od razu Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam,

Łukasz

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Profesjonalista ✭

Próbowałeś przez Czat?

Kanał YT- Google Tag Manager: https://goo.gl/S2RM7X

Profesjonalista ✭ ✭

Czat, natomiast po co Ci polsko jezyczny zespół Emotikon: Język?

My agencje mamy możliwość kontaktu z zespołem eksportowym, w czym tkwi Twój problem?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Bartosz G
marca 2017

Student ✭ ✭ ✭

Najszybszym sposobem tak jak @RafalDziurowicz wspomniał będzie czat pod adresem: https://support.google.com/adwords/contact/pre_chat_survey?cfnti=escalationflow.chat&cft=1

i jeżeli nie uda Ci się rozwiązać problemu poproś o kontakt telefoniczny podając swój numer telefonu - zazwyczaj się kontaktują od razu Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam,

Łukasz

Student ✭ ✭ ✭

Dzięki za reklamę @RafalDziurowicz Emotikon: Szczęśliwy

Nowicjusz ✭

mój problem tkwi w tym , że nie mogę nawiązać kontaktu z polskim helpdeskiem adwords oraz szukiam informacji dot optymalizacji mojego konta adwords, pliku do merchant, oraz informacji dot programu opini konsumenckich tj, np jak dodawać owe opinie Emotikon: Szczęśliwy ;

chat nie działa z UK a przynajmniej taki wysunałem wniosek;

Polsko języczny zespół potrzebny mi jest do opowiadania dowcipów o agencjach Emotikon: Mrugający bo Angole nie kumają za nic Emotikon: Język

Profesjonalista ✭ ✭

Zakladka możliwości oraz Rozszerzenie opinii. Natomiast support adwords średnio to zoptymalizuje. Generalnie specjalisty chyba potrzebujesz Emotikon: Język

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Dot.: Kontakt telefoniczny z pomoą AdWords pod numerem 800 702 380

Najlepszy Współtwórca

@RafalDziurowicz

Klonujesz się Emotikon: Szczęśliwy

Rozwiązano__Kontakt_telefoniczny_z_pomoą_AdWords_pod_numerem_____-_Oficjalne_Forum_reklamodawców_Google.png 

@Bartosz G

https://support.google.com/adwords/contact/pre_chat_survey?cfnti=escalationflow.chat&cft=1

Jak nie zadziała to:

- VPN - jesteś w Polsce i chat działa (w godzinach pracy).

- poproś kogoś z Polski żeby kupił Ci prepaida i przekierował. Doładowywać możesz samEmotikon: Szczęśliwy

Nowicjusz ✭

Pre paida, w sensie sim na kartę ? Mam lycamobile, ale nie do konca rozmiem sens tego, skoro to ja nie moge sie dodzwonić.

Najlepszy Współtwórca

Polski prepaid w Polsce. Dzwonisz od siebie na niego i przekierowuje na Google.

Profesjonalista ✭ ✭

@Lech Krupa nie celowo oczywiście.

@Bartosz G Tak jak Lech mowi, prosisz kolegę/rodzine żeby kupili numer na telefonie ten Polski numer przekierowywuja do Google i dzwonisz na Polski numer, polski numer jest przekierowany na numer Google więc to nie Twój numer dzwoni do Google lecz numer polski :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz