Obecnie 165 forumowiczów jest online
Obecnie 165 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Konferencja Forum AdWords 2014: Mamy dla Was zaproszenia!

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Drodzy Forumowicze,

29.05.2014 (godz.9-18) we wrocławskim biurze Google odbędzie się Konferencja Forum AdWords 2014, na której zgromadzą się Najlepsi Współtwórcy oraz Wschodzące Gwiazdy Forum.

Podczas spotkania będziemy rozmawiać m.in o zaletach korzystania z Forum AdWords, o planach i wyzwaniach. Planowane są także sesje produktowe dotyczące np. strategii wideo-marketingu, reklamy w aplikacjach mobilnych czy kampanii produktowych.

Mamy zaproszenia dla pierwszych 20-u Forumowiczów, którzy wyrażą chęć udziału w Konferencji za pomocą tego formularza zgłoszeniowego. Dodam tylko, że transport do Wrocławia oraz ewentualny nocleg nie jest pokrywany przez Google.

Serdecznie zapraszam do wysyłania zgłoszeń, ponieważ będzie to wyjątkowa okazja do osobistego poznania naszych najbardziej aktywnych użytkowników Forum, specjalistów i mnie Emotikon: Mrugający Na pewno nie zabraknie także ciekawych dyskusji, wymiany doświadczeń i dobrej zabawy. 

Pozdrawiam,

KarolinaP

ACS_Logo_RGB.jpg

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Konferencja Forum AdWords 2014: Mamy dla Was zaproszenia!

Magister ✭
Załapałem się ? Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Magister ✭ ✭ ✭
Witam,

wszystkie osoby, którym uda się zdobyć zaproszenie, zostaną o tym poinformowane 20.05.2014 Emotikon: Szczęśliwy

Dziękuję za cierpliwość i pozdrawiam serdecznie,
KarolinaP

Student ✭ ✭ ✭
czy jakaś lista będzie czy imienne zawiadomienia ?

Magister ✭ ✭ ✭
Witam serdecznie!

Dziś zostaną wysłane zaproszenia (na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym).

Pozdrawiam,
KarolinaP

Nowicjusz ✭

No i pięknie! Dziękuję za możliwość udziału! To dla mnie wyzwania i zaszczyt... ale mam plan i zaczynam go realizować. Do zobaczenia we WrockuEmotikon: Mrugający

Dariusz Rogalewicz

Magister ✭ ✭ ✭
Moi Drodzy,

dziękuję Wam bardzo za zainteresowanie naszym forumowym spotkaniem i do zobaczenia za tydzień! Nie mogę się doczekać, żeby poznać Was osobiście, nie tylko po avatarach Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam serdecznie,
KarolinaP

Nowicjusz ✭ ✭

Do zobaczenia zatem Emotikon: Szczęśliwy

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Kochani,

lista uczestników Konferencji została właśnie zamknięta. Chcielibyśmy zaprosić Was wszystkich, ale niestety mamy ograniczenia techniczne (jak np. wielkość sali) i dlatego musimy zakończyć rejestrację. Ideą było zaproszenie tylko 20-u Forumowiczów, ale ze względu na duże zainteresowanie, zwiększyliśmy liczbę uczestników. Tak czy inaczej, nie damy już rady przyjąć więcej gości.

Wszyscy z Was, którzy do dnia dzisiejszego włącznie, dostaną na (podanego w formularzu maila) oficjalnie zaproszenie, zostali dodani na listę gości. 

Pozdrawiam serdecznie,
Karolina

Student ✭

Witam. Wybiera się ktoś z Katowic lub okolic? Mam 4 wolne miejsca... Pozdr.

Student ✭
Wybieram się w czwartek bladym świtem z Krakowa, jak ktoś nie ma transportu to mam wolne miejsca i zapraszam Emotikon: Szczęśliwy
Pozdrawiam, Piotr

Magister ✭
Dziękuję za możliwość przybycia i poznania wszystkich. Wymiana doświadczeń zawsze jest bezcenna. Pozdrawiam i mam nadzieję, że do następnego.

Najlepszy Współtwórca
Już od jakiegoś czasu w Krakowie. Dziękuje za udane spotkanie... co nie Maciej? Emotikon: Szczęśliwy Karolina super organizacja. Bravo!
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭

Dzięki za networking. 

Zdecydowanie zapamiętam: prezentację o możliwościach produkcji video. 

Magister ✭ ✭ ✭

Moi Drodzy,

dziękuję Wam bardzo za czwartkowe spotkanie i za Wasz feedback (zwany także postulatami Emotikon: Szczęśliwy ) dotyczący różnych funkcji na Forum. Mam nadzieję, że zostanie on wcielony w życie do naszego kolejnego spotkania Emotikon: Mrugający

Pozdrawiam serdecznie i do następnego spotkania!
KarolinaP

Screen Shot 2014-06-02 at 5.53.28 PM.png