AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 200 forumowiczów jest online
Obecnie 200 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kampania o tej nazwie już istnieje

Nowicjusz ✭ ✭
Co mam zrobić gdy przy tworzenie nowej kampanii wyskakuje mi "Kampania o tej nazwie już istnieje
Wystąpił błąd wewnętrzny. Spróbuj ponownie później.
Żądanie odnosiło się do obiektu, który nie istnieje lub jest niedostępny" I tak wyświetla mi się już od tygodnia
Odpowiedź eksperta 4verified_user

Dot.: Kampania o tej nazwie już istnieje

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Próbowałeś używać innych nazw kampanii?
Żeby zobaczyć pełną liste kampanii(również tych usunietych) na karcie "kampanie" musisz z menu rozwijanego wybrac "wszystkie" - tak jak na screenie http://i.imgur.com/pdWLtf2.png

Wschodząca Gwiazda

Na 50 % wcześniej usunąłeś kampanię o tej samej nazwie. Ona nie została usunięta fizycznie ale zdekatyzowana i ukryta. Tu masz jak ją zobaczyć ponownie kliknij tutaj. Drugie 50 % to jak korzystasz z Edytora i nie pobrałeś najnowszych zmian, a kampania mogła zostać dodana, ale nie przesłana.

Nowicjusz ✭ ✭
pisze, że nie mam żadnych kampanii na swoim koncie, próbowałem uzywać innych nazw kampanii i nic i dzwonic do Was i nic

Nowicjusz ✭ ✭
gdzie znajdę 1.Kliknij Narzędzia > Ustawienia (Windows) lub Edytor AdWords > Preferencje (Mac).

Najlepszy Współtwórca
Dzwoń do supportu AdWords - napisałeś, że dzwoniłeś, ale jaki był efekt, tego telefonu?

Przecież dzwoniąc do supportu podajesz numer konta i dokładnie Ci sprawdzą co jest nie tak na koncie.

Pamiętaj my nie Google... my dobrzy ludzie
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭
tam by się dodzwonić to trzeba ieć mega szczęście... ja pechowy

Wschodząca Gwiazda
Zakładałeś nowe konto czy to jakieś stare konto Adwords?

Wschodząca Gwiazda
na moje oko to jakiś bug akurat Twojego konta, my tutaj raczej nie pomożemy, postaraj sie z supportem skontaktować, czy to telefonicznie czy mailowo(w ciagu 24h zazwyczaj odpisują)

Nowicjusz ✭ ✭
Gdzie wejść??? :Aby określić, czy Edytor AdWords ma pobierać usunięte i zakończone kampanie oraz grupy reklam, wykonaj następujące czynności:
1.Kliknij Narzędzia > Ustawienia (Windows) lub Edytor AdWords > Preferencje (Mac).
2.Na karcie Pobierz zaznacz lub usuń zaznaczenie Pobierz usunięte oraz zakończone kampanie i grupy reklam.
3.Kliknij OK.

Nowicjusz ✭ ✭
to stare konto, ale je usunąłem i przyróciłęm... i nic nie kumam

Najlepszy Współtwórca

zaloguj się na koncie adwords

kliknij na wszystkie kampanie online po lewej stronie - lewe meny

na głównym oknie

ScreenShot483.jpg

Zaznacz wszystkie i powinieneś widzieć wszystkie kampanie łącznie z usuniętymi.

Tylko w czym tkwi problem? Przecież możesz zmienić nazwę na jakąkolwiek... jeśli z tym też masz problem to dzwoń do supportu.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭
problem tkwi w tym, że nie mogę tworzyć nowych kampanii, wyskakuje mi wciąż błąd wewnętrzny lub kampania o tej nazwie już istnieje ale ja nie widzę starych i nowych czy usunietych kampani robiąc wszystko co piszecie...

Najlepszy Współtwórca
W międzyczasie konta przeszły na nowy silnik i to może być problemem. Twoje konto może być dotknięte jakimś bugiem, który jest wynikiem zmian jakie nastąpiły w ostatnim czasie na kontach.

Dodzwoń się do supportu i zapytaj co się dzieje... Nam będzie ciężko pomóc nie widząc konta i najlepszym rozwiązaniem jest telefon do przyjaciela. To nie to, że masz pecha. Dziwi mnie to, że piszesz, że nie możesz się dodzwonić. Skorzystaj z przycisku Pomoc z prawej strony u góry i on Cię doprowadzi do telefonu w polsce.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭
dzwonię cały dzień i nic również na numer włoski bo mieszkam we Włoszech i też nic... mimo wszystko dziękuję za pomoc i pozdrawiam ... konto zlikwiduje, zbyt duzo czasu tracę... pozdrawiam serdecznie