Obecnie 165 forumowiczów jest online
Obecnie 165 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Jak przenieść konta z jedngo MCK na drugie MCK?

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭

[EDIT] Już się chyba udało, zmieniliśmy menadżera klienta. Proszę o skasowanie wątku.

Hej, mam nietypowe pytanie! Uzbierało się na firmowym MCK (nazwijmy je "Głównym") mnóstwo nieaktywnych kont, chcemy je przerzucić na drugie założone MCK ("Nieaktywne"). W jaki sposób to zrobić?

Na MCK Główne logujemy się z adresu powiedzmy Kowalski1@gmail.com.

Na MCK Nieaktywne - Kowalski2@gmail.com. Na ten adres nie mogę zrobić dostępu do MCK Głównego, bo można mieć tylko jedno połączenie z MCK.

Próba odłączenia kont z konta Kowalski1@gmail.com nie idzie, wyświetla się komunikat: "Wybrane konto musi mieć co najmniej jednego aktywnego użytkownika, abyś mógł je odłączyć. Zaproś do niego użytkownika z dostępem administracyjnym albo połącz je z innym kontem MCK przed odłączeniem".

Nie wiemy, jak dane konto połączyć z innym kontem MCK - będziemy wdzięczni za instrukcje!

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Jak przenieść konta z jedngo MCK na drugie MCK?

Student ✭ ✭
JUŻ SIĘ CHYBA UDAŁO, ZMIENILIŚMY MENADŻERA KLIENTA - wątek można skasować.

Dot.: Jak przenieść konta z jedngo MCK na drugie MCK?

Najlepszy Współtwórca
Najwygodniej połączyć te konta MCK kaskadowo.
Podłącz jak normalne konto AdWords.
Wtedy możesz przenosić konta AdWords pomiędzy kontami MCK wybierając na liście kont opcję "porządkuj konta" a potem "zmień menadżera klienta".

Drugie rozwiązanie to wysłanie zaproszenia z osobnego MCK (można mieć teraz 5 dostępów dla menadżerów na koncie AdWords).