AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 181 forumowiczów jest online
Obecnie 181 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Ile zarabia certyfikowany specjalista?

Student ✭ ✭

Temat nietypowy.

Znajomi z róznych firm nie za bardzo chcą się dzielić informacjami, a w internecie też próżno szukać informacji.

Ile mniej więcej na rękę zarabia certyfikowany specjalista AdWords w Polsce? Koło 1500 zł, powyżej 2 tysięcy, powyżej 2,5 tys.? Zarobki znajomych z wielomiesięcznym doświadczeniem i certyfikatami to kwota koło 1500-1800, przez co czują się niedoceniani, no ale własnego biznesu nie otworzą, bo za duża konkurencja.

Wiecie może, jak to wygląda za granicą? 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Ile zarabia certyfikowany specjalista?

Najlepszy Współtwórca
Pytanie nie jest nietypowe - jest dziwne. Przecież to zależy od danej osoby ile jest w stanie zarobić. To kwestia dobrych chęci, zdobycia Klienta i starania się by ciągle się rozwijać co z czasem będzie dawało coraz lepsze rezultaty prowadzonych kampanii. Ta branża bardzo często polega na poleceniu.

A suma zarobku zależy od zdobytych Klientów i co ważniejsze od ilości poleceń, itp.
Dominik Myślak

Dot.: Ile zarabia certyfikowany specjalista?

Student ✭ ✭

W agencjach jest zwykle podstawa i o tę podstawę pytam.

Dot.: Ile zarabia certyfikowany specjalista?

[ Edytowane ]
Magister ✭

Przyłączam się do pytania autora wątku ?! Rozumie drogę która napisał "Pogotowie" ale biorąc pod uwagę stawki które widać na stronach firm oferujących usługę obsługi kampania google adwords to: żeby mieć przy swojej działalności zarobki rzędu 2-3 tyś zł netto + zus+księgowa itp... (normalne koszty działalności) trzeba by mieć co najmniej 25-40 klientów przy stawkach 100-200zł netto za obsługę (trzeba jeszcze pamiętać że nie zawsze są to klienci stali) ? Jak to naprawde jest ?

Jestem uzależniony od AdWords i Analytics