Obecnie 186 forumowiczów jest online
Obecnie 186 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Google glass.

Nowicjusz ✭

Witam. Nie wiem gdzie napisać to pytanie, dlatego piszę tutaj. Chciałbym przetestować okulary Google glass, chociaż przez 2h. Nie mówię tutaj o dołączeniu do programu google explorer (do którego i tak się zapisałem). Dlatego mam takie pytanie, czy jest możliwość przetestowania takich okularów? Pozdrawiam.

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Google glass.

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Tu nie znajdziesz odpowiedzi, ale większe szanse masz jak się skontaktujesz z centralą tutaj . Powodzenia.

Adaśko

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

G. Glass są wprowadzane tak ślamazarnie, że pewnie szybciej będziesz miał okazję przetestować rozwiązania konkurencji, które pojawią się już niedługo:/

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Krzysztof,

Google Glass to nie produkt końcowy. To projekt w fazie testów. Nie wiadomo czy i jak będzie wyglądał ostatecznie jeśli wogóle wejdzie do sprzedaży.

Trzeba śledzić zapowiedzi różnych eventów gdzie będą prezentacje.

Takie pokazby były już w Polsce. Dostali je też do testowania dziennikarze.

Miałem przyjemność przetestować i rzeczywiście jest ciekawy projekt z ogromnymi możliwościami. Neistety to było tylko kilka minut ...

Zapisy do ew. testów czy zakupu dostępne są tylko dla rezydentów USA.

Ale to nie jedyny kanałEmotikon: Szczęśliwy

http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l1313.TR12.TRC2.A0.Xgoogle+glass&_nkw=google+gl...

Nowicjusz ✭
A gdzie testowałeś te okulary jeśli można wiedzieć?

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

W Google (w Mountain View) na konferencji w październiku ub. roku.

DSC03711.JPG

Nowicjusz ✭
To mnie trochę zaskoczyłeś Emotikon: Język Myślałem, że gdzieś tutaj w Polsce udało się "złapać" te okulary.

Magister ✭ ✭ ✭

Witam serdecznie,

tak, jak już Leszek wspomniał, testy są przeprowadzane głównie w USA. Nawet pracownicy Google poza USA nie mają za bardzo możliwości brania udziału w testach. Wiem, że w Polsce produkt był prezentowany np. podczas wrocławskiego spotkania Geek Girls Carrots. Można ewentualnie skontaktować się z dziewczynami i zapytać, jak udało im się zdobyć produkt do prezentacji. 

Osobiście bardzo chętnie bym pomogła, gdybym miała taką możliwość, ale niestesty w tym wypadku nie za bardzo jestem w stanie. 

Pozdrawiam,

KarolinaP

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Z tego co wiem, w Polsce znajdują się 3 google glass. Dzięki również za namiary na te dziewczyny, na pewno do nich napiszę. Dziękuję Emotikon: Szczęśliwy

@Edit

No niestety, Panie z Geek Girls Carrots testowały przez chwilkę okulary, ale już nie pamietają od kogo je miały.