AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 132 forumowiczów jest online
Obecnie 132 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Egzamin AdWords po polsku czy angielsku?

Nowicjusz ✭ ✭

Czy do egzaminów AdWords lepiej jest przystępować w wersji polskiej czy angielskiej? Spotkałem się z takim opiniami, że w polskiej wersji językowej występują pewne nieścisłości. 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Egzamin AdWords po polsku czy angielsku?

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Kiedyś były problemy z tłumaczeniami, obecnie jak dla mnie wygodniej zdawać po polsku.

Czasem zdarzają się bardzo dziwne pytania w stylu "która miniatura powinna być wybrana by było wiadomo, że film dotyczu surfingu:

- surfer płynie

- surfer zaczyna płynąć

- surfer spada z deski

- surfer wchodzi na deskę

Naprawdę nie wiem, która opcja poprawna...

Nowicjusz ✭ ✭
Osobiście myślę, że w tym przypadku trudno jest liczyć na to, że angielska wersja będzie łatwiejsza. To już jest kwestia samego pytania, które wydaje się być dosyć zastanawiające (mówiąc tak delikatnie Emotikon: Szczęśliwy.

Magister ✭
A mi się wydaje że musisz brać 2 kwestie: pozom angielskiego i w jakim języku pracujesz w adwords
Jestem uzależniony od AdWords i Analytics

Magister ✭
Dodam jeszcze, że ok. dziesięciu ostatnich pytań dla wyszukiwania ma sporo treści i mają charakter typu "co byś zrobił / jak postąpił". Z pytaniami i odpowiedziami trzeba naprawdę dobrze się zaprzyjaźnić, żeby udzielić właściwej odpowiedzi.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Dokładnie tak jak mówi Adrian. Cały egzamin idzie dość szybko a ostatnie 10 pytań jest bardzo problematycznych i czasochłonnych. Problematycznych w sensie złożonych i zawiłych bo tematyka znana tylko podana w taki sposób, że trzeba poświęcić trochę czasu na odpowiednie zrozumienie tego co autor miał na myśli. Dość dokładnie kontrolowałem upływający czas i pierwsza część (ok. 89 pytań) zabrała 1 godz. natomiast druga (ok. 10 pytań) pochłonęła 45-50 minut.

Wschodząca Gwiazda
ja sie podpisuje pod tym co napisał Michał .
Mogę również potwierdzić to o czym wspomniał Krzysiek, że obecnie problemów z tłumaczeniem nie ma.