AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 203 forumowiczów jest online
Obecnie 203 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dwie domeny na jednym koncie Adwords

Student ✭

Witam,

Szybkie pytanie,cz w jednym koncie( w różnych kampaniach) można robić reklamy dla dwóch innych domen? 

Jak rozdzielić produkty z GCM? Tworzyć multikonto?

Pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Adam Grabowski (Wschodząca Gwiazda)
listopada 2016

Najlepszy Współtwórca

Odpowiadając na Twoje pytanie. Tak, można reklamować dwie domeny, ale niesie to za sobą pewne problemy, gdy np. jedna domena zostanie zawieszona z powodu naruszeń/wirusów itp. - przez to może być zawieszone całe konto AdWords.

Prostszym rozwiązaniem może być założenie MCK - Moje Centrum Klienta. Podpiąć pod MCK oba konta AdWords.

Na każdym koncie AdWords jedna domena, którą reklamujesz.

Oddzielne dwa konta Merchant Center łączysz z konkretnymi kontami AdWords. Możesz mieć oba podpięte do multikonta.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Adam Grabowski (Wschodząca Gwiazda)
listopada 2016

Najlepszy Współtwórca

Odpowiadając na Twoje pytanie. Tak, można reklamować dwie domeny, ale niesie to za sobą pewne problemy, gdy np. jedna domena zostanie zawieszona z powodu naruszeń/wirusów itp. - przez to może być zawieszone całe konto AdWords.

Prostszym rozwiązaniem może być założenie MCK - Moje Centrum Klienta. Podpiąć pod MCK oba konta AdWords.

Na każdym koncie AdWords jedna domena, którą reklamujesz.

Oddzielne dwa konta Merchant Center łączysz z konkretnymi kontami AdWords. Możesz mieć oba podpięte do multikonta.

Dominik Myślak