Obecnie 144 forumowiczów jest online
Obecnie 144 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz
Highlighted

Drukowanie faktur

[ Edytowane ]
MCS
Student ✭ ✭

Zachęcam do zgłaszania do pomocy poprzez formularze lub jak jest możliwość telefonicznie, aktualnego wyglądu faktur. Dobrze by było, by zmniejszyli ilość danych lub rozłożyli je bardziej kompaktowo.

Zajmują 2x więcej miejsca w skoroszytach, drukować trzeba zawsze 2 strony, nawet jak była 1 wpłata. 

To nie jest ekologiczne podejście.

Drukowanie faktur

Wszechwiedzący ✭

Cześć MCS,

Nie ma potrzeby zgłaszać.

Wystarczy, że wydrukujesz 1 stronę - to wystarczy.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Drukowanie faktur

MCS
Student ✭ ✭

Na drugiej stronie masz ile zeszło z konta, jeżeli masz jakiś budżet sprzed 2 miesięcy to musisz drukować dwie, ponieważ na pierwszej stronie pokazuje 0 a dopiero na drugiej rozliczenie.

Drukowanie faktur

Wszechwiedzący ✭

Z tego co widzę u siebie, to wszystkie potrzebne informacje są na pierwszej stronie (łącznie z kosztem, o którem wspominasz).

Budżet z przed 2 miesięcy?

Faktura jest co miesiąc.

Być może czegoś tutaj nie rozumiem.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Drukowanie faktur

MCS
Student ✭ ✭

Często mam tak, że np. w maju wpłacony był budżet a korzystam z niego w czerwcu.

Jeżeli w czerwcu nie było wpłaty to pierwsza strona pokazuje 0 zł a druga rozliczenie.

Drukowanie faktur

Wszechwiedzący ✭

Ok, teraz rozumiem Emotikon: Szczęśliwy

Osobiście nie zdarzło mi się pracować z klintem, który robi wpłaty do przodu.

Wszyscy mają podpięte karty kredytowe.

Drukowanie faktur

MCS
Student ✭ ✭

Ja mam wygodnych klientów, którzy wolą mi zapłacić , żeby nie bawić się w przelewy i rozliczania FV europejskich.