Obecnie 203 forumowiczów jest online
Obecnie 203 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dopasowanie pliku do AdWords Edytor

Magister ✭

witam, wklejam ręcznie plik do AdWords Edytor z reklamami tekstowymi bo jest ich kilka tysięcy.

Pytanie: które są nieprawidłowe i na które zamienić ? na jakie ) bardzo prosze o pomoc i dziękuje.

Mam takie paramentry:

Campaign

Campaign Daily

Budget Languages

Ad Schedule

Ad Group Keyword

Criterion Type

Headline

Description Line 1

Description Line 2

Display URL

Destination URL

AdGroup Status

Jestem uzależniony od AdWords i Analytics
Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Michał Lech
grudnia 2016

Najlepszy Współtwórca

Michał nie do końca wiem co chcesz osiągnąć. Czyżby przy zaciąganiu pliku były jakieś problemy?

Dodatkowo wydaje mi się, że zaciągasz teksty starszego typu. Czy myślałeś już o ich zmianie na rozszerzone?

Co do poprawności nazw kolumn. Wejdź na jakieś inne konto AdWords w Edytorze AdWords i wyeksportuj sobie jakąś kampanię - zobaczysz dokładnie, to o co Ci chodzi.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Wschodząca Gwiazda

A jak sobie ekspoertujesz z Editora jakies dane to ten plik chyba będzie wyglądał tak jak trzeba, czy nie o to Ci chodzi?

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Michał Lech
grudnia 2016

Najlepszy Współtwórca

Michał nie do końca wiem co chcesz osiągnąć. Czyżby przy zaciąganiu pliku były jakieś problemy?

Dodatkowo wydaje mi się, że zaciągasz teksty starszego typu. Czy myślałeś już o ich zmianie na rozszerzone?

Co do poprawności nazw kolumn. Wejdź na jakieś inne konto AdWords w Edytorze AdWords i wyeksportuj sobie jakąś kampanię - zobaczysz dokładnie, to o co Ci chodzi.

Dominik Myślak