Obecnie 180 forumowiczów jest online
Obecnie 180 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Czy da się odwiesić konto gdy strony naruszające reg. nie istnieją?

Nowicjusz ✭

Witam,

Wiele lat temu zawieszono mi konto w google - powodem zawieszenia było to, iż strony nie spełniają wymogów - wedłóg "Google" nie były dostatecznie jasno przedstawione informację dot. płatności.

Nie poprawiałem ich tylko po prostu usunąłem. Konto w adwords przez wiele lat nie było mi potrzebne, a teraz chętnie bym znów zaczął z niego korzysać.

Niestety - kontakt mailowy bez powodzenia - wklejana non stop reguła, że trzeba poprawić strony - nie interesuje ich nawet to, iż niektóre domeny już od dawna nie należą do mnie.

Czy istnieje możliwość w jakiś sposób odwieszenia takiego konta?

Które zostało zawieszone z możliwościa odwieszenia po poprawieniu stron, a strony te nie istnieją?

pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Tomasz J
września 2015

Dot.: Czy da się odwiesić konto gdy strony naruszające reg. nie istnie

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Niestety konto będzie zawieszone do momentu naprawy błędów. Niestety nic z tym nie zrobisz.

Natomiast możesz uwolnić danego maila i założyć nowe konto na nim. Był taki temat na forum, ale nie mogę go znaleźć. Na szybko podpowiem.

Zloguj się na konto adwords - starym mailem. Przejdź do ustawień konta - z prawej strony trybik.

Ustawienia konta >> i z lewej Dostęp do konta

Wyślij zaproszenie dla nowego maila - możesz wysłać to na swojego jakiegoś maila, a zalożyć konto na zupełnie innego maila, kóry nie ma powiązania z rzadnym kontem adwords.

Jak utworzysz konto Google automatycznie na starym mailu zobaczysz tego użytkownika w Ustawienia konta >> Dostęp do konta - zatwierdź go.

W mailach otrzymasz potwierdzenie tego zabiegu - będziesz musiał też zweryfikować adres email klikając w link.

Zaloguj się teraz na nowym mailu i wejdź znowu w Ustawienia konta >> Dostęp do konta

odłącz stary mail - uwolnisz go od konta adwords i będziesz mógł na nim założyć nowe konto AdWords.

Bądź po prostu załóż sobie jakiś nowy adres email i załóż konto adwords. Ta instrukcja powyżej dotyczy sytuacji, gdy nie chcesz rozstać się ze swoim mailem Emotikon: Szczęśliwy

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Tomasz J
września 2015

Dot.: Czy da się odwiesić konto gdy strony naruszające reg. nie istnie

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Niestety konto będzie zawieszone do momentu naprawy błędów. Niestety nic z tym nie zrobisz.

Natomiast możesz uwolnić danego maila i założyć nowe konto na nim. Był taki temat na forum, ale nie mogę go znaleźć. Na szybko podpowiem.

Zloguj się na konto adwords - starym mailem. Przejdź do ustawień konta - z prawej strony trybik.

Ustawienia konta >> i z lewej Dostęp do konta

Wyślij zaproszenie dla nowego maila - możesz wysłać to na swojego jakiegoś maila, a zalożyć konto na zupełnie innego maila, kóry nie ma powiązania z rzadnym kontem adwords.

Jak utworzysz konto Google automatycznie na starym mailu zobaczysz tego użytkownika w Ustawienia konta >> Dostęp do konta - zatwierdź go.

W mailach otrzymasz potwierdzenie tego zabiegu - będziesz musiał też zweryfikować adres email klikając w link.

Zaloguj się teraz na nowym mailu i wejdź znowu w Ustawienia konta >> Dostęp do konta

odłącz stary mail - uwolnisz go od konta adwords i będziesz mógł na nim założyć nowe konto AdWords.

Bądź po prostu załóż sobie jakiś nowy adres email i załóż konto adwords. Ta instrukcja powyżej dotyczy sytuacji, gdy nie chcesz rozstać się ze swoim mailem Emotikon: Szczęśliwy

Dominik Myślak