Obecnie 274 forumowiczów jest online
Obecnie 274 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Czy administrator MCK widzi e-maile

Nowicjusz ✭

Witam.

Zakładając kilka lat temu stronę www, założyłem też konto google do analytics i adwords, dane do konta google (login i hasło) podałem swojemu informatykowi w celu konfiguracji. Kiedy mi wszystko poustawiał to zmieniłem hasło na swoje, nie dawno dowiedziałem się że on ma mnie w swoim centrum klienta google i widzi konto analitycs i adwords mam do was pytanie czy ma też podgląd do moich e-maili, dysku itp.
Pozdrawiam.
Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mundek
maja 2016

Dot.: Czy administrator MCK widzi e-maile

Student ✭ ✭ ✭
Konto MCK pozwala tylko na zarządzanie kontami spod jednego centrum. Jednakże jeżeli ma dostęp również do Analytics to musi mieć osobne uprawnienia. Jednakże te uprawnienia nie dają dostępu do maila i do Google drive. Sprawdź na poziomie kont czy dodatkowi administratorzy nie zostali podpięci. A na przyszłość lepiej nie dawać loginu i hasła do konta Emotikon: Szczęśliwy lepiej dodać odpowiedniego użytkownika z uprawnieniami do konta, a po wszystkim go odłączyć Emotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Najlepszy Współtwórca
Wejdź na konto AdWords i kliknij trybik z prawej strony. Następnie Ustawienia konta >> Po lewej stronie Dostęp do konta. Zobacz kto ma tu dostęp i jaki to dostęp. Może być dodany tylko jako menadżer konta, bądź jako administrator, ale dzięki obu tym dostępom nie powinien mieć dostępu do Twojego maila i dysku.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Sprawdziłem i w dostępie do konta jest tylko mój e-mail oznaczony jako administrator.

Najlepszy Współtwórca

Nie masz podpiętego Menadżera Klienta? Jeśli widzisz w dostępach tylko siebie, to nie powinien mieć w ogóle dostępu do Twojego konta.

Screen Shot 05-16-16 at 08.01 AM.jpg

Dominik Myślak
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mundek
maja 2016

Student ✭ ✭ ✭
Konto MCK pozwala tylko na zarządzanie kontami spod jednego centrum. Jednakże jeżeli ma dostęp również do Analytics to musi mieć osobne uprawnienia. Jednakże te uprawnienia nie dają dostępu do maila i do Google drive. Sprawdź na poziomie kont czy dodatkowi administratorzy nie zostali podpięci. A na przyszłość lepiej nie dawać loginu i hasła do konta Emotikon: Szczęśliwy lepiej dodać odpowiedniego użytkownika z uprawnieniami do konta, a po wszystkim go odłączyć Emotikon: Szczęśliwy