Obecnie 132 forumowiczów jest online
Obecnie 132 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Co to za rozszerzenie

Nowicjusz ✭

Hej,

Czy ma ktoś pomysł, co to za rozszerzenie reklamy?:

amaryllis.JPG

Wygląda jak rozszerzenie linku, ale ma więcej znaków, niż jest to dozwolone.

Odpowiedź eksperta 3verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Neko
lutego 2016

Dot.: Co to za rozszerzenie

Wschodząca Gwiazda

Stawiam na rozszerzenie dynamiczne linki do podstron: https://support.google.com/adwords/answer/6058574?hl=pl

Klikalny był ten tekst jako cały link?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Co to za rozszerzenie

Nowicjusz ✭

Hej,

Czy ma ktoś pomysł, co to za rozszerzenie reklamy?:

amaryllis.JPG

Wygląda jak rozszerzenie linku, ale ma więcej znaków, niż jest to dozwolone.

Wschodząca Gwiazda

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Ponieważ teksty w większości rozszerzeń mogą mieć 25 znaków stawiam na jakieś rozszerzenie dynamiczne. A ponieważ to jest ewidentnie link to może to być jakiś dynamiczny link do podstron.

Mi się na hasło "Hotele Poznań" pokazała reklama innego hotelu z bardzo podobnym rozszerzeniem, po kliknięciu którego trafiłem na podstronę.

Tekst tego rozszerzenia był niemal identyczny jak tekst tytułu strony wyświetlanego na pasku tytułu przeglądarki. W zasadzie był po prostu nieco skrócony i zamiast myślnika miał dwukropek.

Tomasz Ciepłucha

Wschodząca Gwiazda

a racja, to link

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Neko
lutego 2016

Wschodząca Gwiazda

Stawiam na rozszerzenie dynamiczne linki do podstron: https://support.google.com/adwords/answer/6058574?hl=pl

Klikalny był ten tekst jako cały link?

Wschodząca Gwiazda
Małe wyjaśnienie - ponieważ Neko zadał pytanie dwa razy (w dwóch osobnych postach - pewnie przez przypadek) scaliłem oba wątki w jeden i powiadomiłem moderatora, żeby usunął zduplikowany wpis.
Tomasz Ciepłucha

Nowicjusz ✭
Racja, to dynamiczny link do podstrony. Dlatego też dłuższy, niż zwykle Emotikon: Szczęśliwy

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Czy w Waszych kampaniach to się sprawdza? Kilka miesięcy temu pojawiło mi się to rozszerzenie w nowoutworzonej kampanii gdzie dodalem też standardowe sitelinki. Dla mnie wtedy było to trochę bez sensu, ponieważ nie mogłem wyświetlać sitelinków z aktualnymi promocjami, a w dodatku ten dynamiczny sitelink nie kierował do oferty tylko do newsa z biura prasowego, gdzie nie można było złożyć leada ;-) Lepiej więc sprawdzić, czy to coś wnosi nowego, a jak nie to lepiej skorzystać z formularza i wyłączyć te opcje. Jest to moje zdanie, które wyrobilem sobie na podstawie kilku różnych kampanii, być może komuś to zadzialalo - jest ktoś taki? ;-)