Obecnie 119 forumowiczów jest online
Obecnie 119 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Ciężkie chwile systemu AdWords?

Student ✭ ✭ ✭

Koledzy SEMici!

Czy zauważyliście ostatnio problemy z systemem Adwords? W ostatnim tygodniu napotkałem szereg dziwnych błędów na trzech różnych kontach:

- ponad 7 dni i brak zaksięgowanej wpłaty na koncie Adwords (zgłoszone do Google - nie wiedzą co się dzieje, przyznali "kredyt" aż do wyjaśnienia przez "sztab inżynierów")

- kampania produktowa - w MC wszystkie produkty zaimportowane bez błędów, połączenie z Adwords z sukcesem, wszystkie produkty dodane do kampanii. Brak jakichkolwiek ograniczeń z harmonogramem, lokalizacją (cała Polska), bardzo wysokie maksymalne stawki, produkty konkurencyjne - w wyszukiwarce są "produktowe bloki reklamowe", konto doładowane, brak błędów, odrzuceń. Jednak reklamy od 3 dni nie mają ani jednego wyświetlenia. Oczywiście sprawa zgłoszona do Google - nie wiedzą co się dzieje - znowy "sztab inżynierów" przeprowadza szczegółową analizę...

- bannery reklamowe flash- odrzucone z powodu zbyt dużej liczby klatek - mimo że było ich 15... co ciekawe html5 zostały zaakceptowane... po zwiększeniu do 20 klatek, wersja zarówno flash i html5 została zaakceptowana..

Czy mieliście ostatnio podobne "dziwne" problemy z systemem?

Czekam co przyniesie obecny dzień ....

Pozdrawiam,
Marcin Zięba

Dot.: Ciężkie chwile systemu AdWords?

Magister ✭ ✭ ✭
Witaj Marcin!

No niestety ostatnio pojawiło się kilka bugów, ale tak jak poinformowano Cię w zespole pomocy, technicy robią wszystko, żeby rozwiązać to jak najszybciej i żeby wszystko wróciło do normy. Zatem jedynym pocieszeniem tu może być fakt, że ten problem nie dotyczy tylko Twoich kont Emotikon: Szczęśliwy

Dzięki za cierpliwość i mam nadzieję, że wszystko wkrótce będzie dobrze.
Pozdrawiam serdecznie,
KarolinaP