Obecnie 188 forumowiczów jest online
Obecnie 188 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak konkurencji?

[ Edytowane ]
Student ✭

Ciekawe, na frazy które się pozycjonuję nie pojawiają mi się reklamy konkurencyjnych firm, nie żebym miał coś przeciwko bo stawki spadają, jak dla mnie to może tak zostać.

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Brak konkurencji?

Wschodząca Gwiazda
Sprawdzasz to za pomocą wyszukiwarki, czy korzystając z narzędzi do podglądu i diagnostyki reklam?
Poza tym jeśli dla danej frazy nie wyświetlają się żadne inne reklamy poza Twoją to może oznaczać, że fraza jest mało popularna, a w związku z tym nikt, albo niewiele osób szuka w Google po tej frazie. Masz jakieś wyświetlenia/kliknięcia reklam dla tych fraz?
Tomasz Ciepłucha

[ Edytowane ]
Student ✭

Sprawdzam bezpośrednio w wyszukiwarce na różnych przeglądarkach, na różnych komputerach, w różnych sieciach, tylko w takich sytuacjach jak ta, na tyle rzadko aby nie wpływać na staty pięć wyświetleń na jakiś czas nie zrobi różnicy. i nie zniknęły wszystkie reklamy tylko kilka, można gdzieś sprawdzić co wyświetlało się w danym czasie na konkretną frazę? ****************** jestem na pierwszym, Nie wiem czy mogę dać jeszcze niższe stawki, żeby reklamy nie wypadły całkowicie z górnej lewej strony z powodu zbyt niskich MAX CPC. Frazy są popularne,
Chyba po prostu wystąpiła nietypowa sytuacja, w której zostałem z najwyższymi stawkami.

Wschodząca Gwiazda
Dodaj sobie kolumny na karcie słów kluczowych: szacunkowa stawka za pierwszą stronę i szacunkowa stawka za wyświetlanie u góry i zobaczysz jak twoje odbiegają od tych propozycji. Do nich możesz dostosować swoje max CPC.