Obecnie 270 forumowiczów jest online
Obecnie 270 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Błąd w AdWords - Pomoc

Nowicjusz ✭ ✭
Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Łukasz G
marca 2016

Dot.: Błąd w AdWords - Pomoc

Wschodząca Gwiazda
Niestety w pomocy zdarzają się błędy i trzeba być tego świadomym. Ten konkretny już jakiś czas temu był zgłaszany przeze mnie.
Ale pewnie ze względu na dużą ilość zmian w AdWords support się nie wyrabia z wprowadzaniem poprawek w dokumentacji.

Najlepiej zgłaszać wszystkie błędy przez formularz, który znajduje się pod artykułem pomocy.
Na samym dole jest taki tekst "Czy ten artykuł był pomocny?" I po kliknięciu na "NIE" można przesłać swoje uwagi.

Na pewno przy większej ilości zgłoszeń dot. konkretnego artykułu zostanie on szybciej poprawiony.
Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Łukasz G
marca 2016

Wschodząca Gwiazda
Niestety w pomocy zdarzają się błędy i trzeba być tego świadomym. Ten konkretny już jakiś czas temu był zgłaszany przeze mnie.
Ale pewnie ze względu na dużą ilość zmian w AdWords support się nie wyrabia z wprowadzaniem poprawek w dokumentacji.

Najlepiej zgłaszać wszystkie błędy przez formularz, który znajduje się pod artykułem pomocy.
Na samym dole jest taki tekst "Czy ten artykuł był pomocny?" I po kliknięciu na "NIE" można przesłać swoje uwagi.

Na pewno przy większej ilości zgłoszeń dot. konkretnego artykułu zostanie on szybciej poprawiony.
Tomasz Ciepłucha

Nowicjusz ✭ ✭

OK, jasna sprawa. 

Pozdrawiam,
Łukasz