AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 265 forumowiczów jest online
Obecnie 265 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Adwords editor błąd

MCS
Student ✭ ✭ ✭

Opis problemu Emotikon: Szczęśliwy

Nie pokazuje mi które elementy nie zostaną opublikowane. Nie jestem w stanie do tego dojść. Jak wchodzę do reklam czy do słów kluczowych nie ma elementów z błędami lub ze zmienionym statusem.

Miał ktoś taki problem i może go rozwiązał?

mcs_20171010_001.png

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: MCS
październik

Adwords editor błąd

MCS
Student ✭ ✭ ✭

Twoje pytanie właśnie mnie olśniło. Jednak co dwie głowy to nie jedna.

To jest skopiowany eksperyment z kampanii głównej, który został lokalnie po pobraniu do edytora przerobiony. I tak teraz jak to napisałem, przyszło mi na myśl porównanie nie sprawdzonych zmian z oryginalna kampanią. Ilość nieopublikowanych zmian zgadza się z ilością grup reklam / reklam / słów kluczowych.

Czyli po usunięciu danych z pobranego eksperymentu i nie opublikowaniu zmian, tylko nadpisaniu nowymi i publikacji, edytor tak jakby widzi cały czas nieopublikowane (usunięte) dane z pierwotnie pobranej kampanii.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Dot.: Adwords editor błąd

MCS
Student ✭ ✭ ✭

Dodam bardziej rozbudowany opis, może teraz coś komuś przyjdzie do myśl.

===

Korzystam z najnowszej wersji edytora 12.2.1.

Problem jest z tym, że nie mogę dojść do tego, które zmiany nie zostały opublikowane.
Sprawa wygląda następująco:

1. dodana została w Edytorze Adwords nowa kampania
2. część zmian została opublikowana a część nie
3. w edytorze nie widać, które zmiany się nie opublikowały, nie pokazuje danych z błędami lub zmianami statusu

W załączeniu zrzuty ekranu

1. podgląd okna publikacji

mcs_20171012_001.png

2. czerwona kropka pokazuje problem na poziomie kampanii

mcs_20171012_005.png

3. drzewo kampanii nie pokazuje żadnych błędów

mcs_20171012_003.png

4. lista wykluczających słów kluczowych nie pokazuje zmian stanu lub błędów
mcs_20171012_004.png

Adwords editor błąd

Najlepszy Współtwórca

Nigdy nie spotkałem się z takim problemem. Zadzwoń do supportu, to może oni coś podpowiedzą.

Dominik Myślak

Dot.: Adwords editor błąd

MCS
Student ✭ ✭ ✭

Zadzwoniłem na support Adwords jednak nie są w stanie pomóc. Napisali tylko o możliwości sprawdzenia zmian i odfiltrowania wyników z błedami, jednak u mnie przycisk "Sprawdź zmiany" jest wyszarzały / nieklikalny.

Adwords editor błąd

Najlepszy Współtwórca

Na innych kontach pobranych przez Edytor, zmianach i publikacji jest wszystko OK? 

Jak dodawałeś tą kampanię? Przekopiowałeś ją z jakiegoś innego konta, czy tworzyłeś od zera?

Dominik Myślak
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: MCS
październik

Adwords editor błąd

MCS
Student ✭ ✭ ✭

Twoje pytanie właśnie mnie olśniło. Jednak co dwie głowy to nie jedna.

To jest skopiowany eksperyment z kampanii głównej, który został lokalnie po pobraniu do edytora przerobiony. I tak teraz jak to napisałem, przyszło mi na myśl porównanie nie sprawdzonych zmian z oryginalna kampanią. Ilość nieopublikowanych zmian zgadza się z ilością grup reklam / reklam / słów kluczowych.

Czyli po usunięciu danych z pobranego eksperymentu i nie opublikowaniu zmian, tylko nadpisaniu nowymi i publikacji, edytor tak jakby widzi cały czas nieopublikowane (usunięte) dane z pierwotnie pobranej kampanii.

Adwords editor błąd

Najlepszy Współtwórca

Czyli wszystkie właściwe dane tafiły na konto AdWords.

Być może to bug Edytora, albo nie zaciągnąłeś wszystkich danych z konta.

Ja tak czasem mam ze słowami kluczowymi, jak zmienię je w Edytorze, a np. na koncie AdWords w międzyczasie je usunę - nie chcą się zaciągnąć poprawnie do Edytora, a późniejsza publikacja z Edytora kończy się komunikatami o braku możliwości publikacji.

Dominik Myślak