Obecnie 198 forumowiczów jest online
Obecnie 198 forumowiczów jest online
Ustawienia i optymalizacja reklam AdWords wideo (YouTube).
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Reklama typu inVideo - wątpliwości

Nowicjusz ✭

Witam,

czy ktoś mógłby wyjaśnić moje wątpliwości dotyczące reklam inVideo (baner pokazywany na filmie dostępnym na YouTube), ponieważ znalazłem sprzeczne informację - czy taki format jest dostępny tylko w ramach reklam w systemie rezerwacji, czy jest może możliwość żebym sam ustawił taką kampanię z poziomu swojego panelu Google AdWords?

Jeśli ten format jest dostępny w ramach systemu rezerwacji to jaki minimalny budżet jest wymagany, aby uruchomić tego rodzaju kampanię (domyślam się, że to kwestia tego co chcemy reklamować, ale interesuje mnie przynajmniej poglądowy rząd wielkości).

Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Adam Grabowski (Wschodząca Gwiazda)
września 2016

Dot.: Reklama typu inVideo - wątpliwości

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć Igor Emotikon: Szczęśliwy
To prawda, nakładki in-video można uruchomić tylko w przypadku rezerwacji. Możesz jednak spokojnie samodzielnie ustawić taką kampanię reklam graficznych z poziomu panelu AdWords, aby wyświetlały się jako nakładki na stronach odtwarzania filmów - i w takiej sytuacji nie ma minimalnego budżetu odgórnego oczywiście.

________
Booguś

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Adam Grabowski (Wschodząca Gwiazda)
września 2016

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć Igor Emotikon: Szczęśliwy
To prawda, nakładki in-video można uruchomić tylko w przypadku rezerwacji. Możesz jednak spokojnie samodzielnie ustawić taką kampanię reklam graficznych z poziomu panelu AdWords, aby wyświetlały się jako nakładki na stronach odtwarzania filmów - i w takiej sytuacji nie ma minimalnego budżetu odgórnego oczywiście.

________
Booguś

Nowicjusz ✭
Dzięki Booguś za odpowiedź! Tak myślałem, że istnieje jakiś sposób na obejście tego :-)