Obecnie 253 forumowiczów jest online
Obecnie 253 forumowiczów jest online
Ustawienia i optymalizacja reklam AdWords wideo (YouTube).
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Od 20.09.2017 roku nie będzie można już korzystać z Edytora Video

Wschodząca Gwiazda

<p>

Od 20 września 2017 roku nie będzie można już korzystać z Edytora wideo ani pokazów slajdów ze zdjęć. Oto kilka ważnych informacji na temat nadchodzącej zmiany:
  • Ulepszenia będą nadal dostępne za pośrednictwem Menedżera filmów. W dalszym ciągu możesz wprowadzać w swoich filmach takie zmiany, jak przycinanie, rozmycie czy nakładanie filtrów.
  • Jeśli obecnie korzystasz z Edytora wideo lub pokazów slajdów ze zdjęć, masz czas do 20 września 2017 roku, aby zakończyć i opublikować swoje projekty. Po tym dniu nie będą już one dostępne. Zmiany nie obejmą filmów edytowanych za pomocą Edytora wideo ani pokazów slajdów, które zostały przesłane przed 20 września 2017 r.
  • Możesz pobrać własne filmy z YouTube w rozdzielczości 720p lub odzyskać swoje oryginalne pliki za pomocą aplikacji Google Takeout, jeśli chcesz wykorzystać je przy tworzeniu nowego filmu.
  • Aby znaleźć treści objęte licencją Creative Commons i użyć ich w swoich filmach, przefiltruj wyniki wyszukiwania za pomocą filtra Cechy = Licencja Creative Commons. Gdy znajdziesz taki film, możesz wysłać prywatną wiadomość do przesyłającego, aby zapytać, czy może udostępnić Ci oryginalny plik wideo.

Jeżeli szukasz nowego oprogramowania do edycji, do Twojej dyspozycji jest wiele darmowych lub płatnych zewnętrznych narzędzi. Na forach i platformach społeczności dowiesz się, z jakich programów korzystają inni twórcy. 

</p>

 

źródło : https://support.google.com/youtube/answer/183851?hl=pl

Odpowiedź eksperta 1verified_user