Obecnie 124 forumowiczów jest online
Obecnie 124 forumowiczów jest online
Ustawienia i optymalizacja reklam AdWords wideo (YouTube).
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Bajki na Youtube

Student ✭ ✭

Jak wykluczyć bajki z kierowania TrueView na YT? Czy jedyna opcja to śledzenie miejsc docelowych i blokowanie ręcznie/pojedynczo....?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kasia I
kwietnia 2016

Dot.: Bajki na Youtube

Wschodząca Gwiazda
Możesz spróbować dodać wykluczenia po tematach (o ile coś się znajdzie) i słowach kluczowych, ale trudno powiedzieć na ile to będzie skuteczne.
Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kasia I
kwietnia 2016

Wschodząca Gwiazda
Możesz spróbować dodać wykluczenia po tematach (o ile coś się znajdzie) i słowach kluczowych, ale trudno powiedzieć na ile to będzie skuteczne.
Tomasz Ciepłucha

Najlepszy Współtwórca
Celowo wczoraj patrzyłem na tematy i nie znalazłem tam niczego związanego z bajkami.

Wykluczanie po słowach kluczowych wykluczy jedynie tytuły z frazą jaką wykluczysz, więc prócz słów bajki bajka należałoby wykluczyć wszystkie najpopularniejsze, czyli zaczynając od Pepy po lego historie.

A problemem nie są tylko bajki. Pełno filmików z samochodzikami itp. Mój syn swojego czasu wręcz lubował się w rosyjskich.
Dominik Myślak

Student ✭ ✭
Sugestia wykluczenia po słowach kluczowych jest bardzo dobra, myślę, że to trochę pomoże. Początkowo też myślałam, że znajdę bajki w "tematach", ale niestety nie ma... A może po zainteresowaniach wykluczyć miłośników filmów familijnych...?

Student ✭ ✭ ✭
A może warto zacząć od kierowania na grupę wiekową? Emotikon: Szczęśliwy to zależy również do jakiego segmentu rynku kierowana jest reklama, ale częściowo powinno pomóc.

Pozdrawiam,
Łukasz

Wschodząca Gwiazda
Często rodzice będąc zalogowani na swoje konta dają dziecku smartfona lub tablet do oglądania bajek na YT więc myślę, że z tego wynika problem u Kasi.
Tomasz Ciepłucha

Student ✭ ✭
Mam wrażenie, że najbardziej pomogło wykluczanie po słowach kluczowych.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

U mnie pomogło wykluczenie tych tematów:

1.JPG