Obecnie 180 forumowiczów jest online
Obecnie 180 forumowiczów jest online
Przeanalizuj informacje ze swoich raportów i rozwiąż problemy z nimi związane.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

słowa kluczowe np. "product_type_l1"

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Witajcie,

Podczas analizy słów kluczowych trafiłem na klika pozycji rozpoczynających się od "product_type_l1" i po nich następujących nazwach kategorii produktów. Jak takie słowa kluczowe interpretować? Jakie jest ich pochodzenie? Kompletnie nie mam pomysłu z czym to połączyć.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Tomasz O
października 2016

Dot.: słowa kluczowe np. "product_type_l1"

Wschodząca Gwiazda
To pochodzi z kampanii produktowej i informuje Cię do jakiego kryterium zostało dopasowane zapytanie użytkownika - czyli w zasadzie jakie kryteria były zastosowane w danej grupie produktów, do której nastąpiło dopasowanie.
Wyświetl sobie jako wymiar dodatkowy "Wyszukiwane hasło" i będziesz mógł sprawdzić co dokładnie zostało wpisane w wyszukiwarce, że nastąpiło dopasowanie i kliknięcie w reklamę produktową.
Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Tomasz O
października 2016

Wschodząca Gwiazda
To pochodzi z kampanii produktowej i informuje Cię do jakiego kryterium zostało dopasowane zapytanie użytkownika - czyli w zasadzie jakie kryteria były zastosowane w danej grupie produktów, do której nastąpiło dopasowanie.
Wyświetl sobie jako wymiar dodatkowy "Wyszukiwane hasło" i będziesz mógł sprawdzić co dokładnie zostało wpisane w wyszukiwarce, że nastąpiło dopasowanie i kliknięcie w reklamę produktową.
Tomasz Ciepłucha

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Wszystko jasne - wielkie dzięki.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
A i jeszcze jedno:
Jakie są różnice pomiędzy (not provided), (not set) oraz "*"?