Obecnie 167 forumowiczów jest online
Obecnie 167 forumowiczów jest online
Przeanalizuj informacje ze swoich raportów i rozwiąż problemy z nimi związane.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Współczynnik odrzuceń 0%

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Mam następujący problem. Prowadzę sklep na prestahsop, włączyłem wtyczkę, kod się jednak nie dodał do strony głównej. Na wcześniejszym szablonie dodał się sam, teraz niestety nie. Dodałem go więc sam, ale teraz ciągle pokazuje mi współczynnik odrzuceń 0%, co raczej nie jest możliwe patrząc na poprzednie statystyki. Dodatkowo w panelu administracyjnym Tag Assistant wyrzuca takie coś: No HTTP response detected. 

Moja strona: lezakisklep.pl

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Lezaki P
kwietnia 2016

Dot.: Współczynnik odrzuceń 0%

Najlepszy Współtwórca
usuń numer UA z wtyczki w panelu administracyjnym i wtedy sprawdź czy masz dwa kody
Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wschodząca Gwiazda

Kiedy masz zaimplementowane 2 kody GA o tym samy ID, to one się "ścierają" nawzajem i jest zafałszowany współczynnik odrzuceń. Tak się dzieje w Twoim przypadku. Poniżej masz zrzut ekranu z Google Tag Assistant, które potwierdza, że są dwa kody o identycznym ID. Musisz jeden usunąć. Adaśko

Zrzut ekranu 2016-04-21 o 00.05.26.png

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Też to zauważyłem, tylko w kodzie strony nie mogę znaleźć drugiego kodu Emotikon: Smutny

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Lezaki P
kwietnia 2016

Najlepszy Współtwórca
usuń numer UA z wtyczki w panelu administracyjnym i wtedy sprawdź czy masz dwa kody
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Jak wyrzucę kod z wtyczki, to nie będzie mi commerce śledzić. Bo w PA pokazuje mi się kod GA samemu, nie muszę go dodawać manualnie.

Najlepszy Współtwórca
Na pewno trzeba było usunąć jedno z dwojga Emotikon: Szczęśliwy
Dominik Myślak