Obecnie 159 forumowiczów jest online
Obecnie 159 forumowiczów jest online
Przeanalizuj informacje ze swoich raportów i rozwiąż problemy z nimi związane.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Unikatowi użytkownicy w zdarzeniu

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭

Witam 
Dopiero zaczynam przygodę z GA, jestem już po mini szkoleniu "Podstawy analityki cyfrowej" i chciałem teraz przejrzeć raporty z naszych aplikacji, potrenować tworzenie celów/filtrów itd. Na pierwszy problem natrafiłem już dość szybko i pewnie rozwiązanie jest dość proste a ja nie widzę tej opcji. 

Jedna z naszych aplikacji hituje do GA zdarzenia z określonymi etykietami. Chciałbym sprawdzić ile unikatowych użytkowników wywołało zdarzenie z etykietą XYZ na przestrzeni ostatnich 30 dni. Ale nie potrafię znaleźć odpowiadające wymiaru dodatkowego. 

Rozumiem, że unikalne zdarzenia służą do odfiltrowania większej ilości zdarzeń w ramach jednej sesji, ale nie stanowią liczby unikalnych użytkowników na przestrzeni ostatnich 30 dni. 

Z góry dzięki za pomoc.

-------------------------------

edit: OK udało mi się to sprawdzić poprzez stworzenie swojego raportu niestandardowego o danych użytkownicy i zdarzeniach z pewną etykietą.

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Michał U
września 2016

Dot.: Unikatowi użytkownicy w zdarzeniu

Nowicjusz ✭ ✭
OK udało mi się to sprawdzić poprzez stworzenie swojego raportu niestandardowego o danych użytkownicy i zdarzeniach z pewną etykietą.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Michał U
września 2016

Dot.: Unikatowi użytkownicy w zdarzeniu

Nowicjusz ✭ ✭
OK udało mi się to sprawdzić poprzez stworzenie swojego raportu niestandardowego o danych użytkownicy i zdarzeniach z pewną etykietą.