Obecnie 217 forumowiczów jest online
Obecnie 217 forumowiczów jest online
Przeanalizuj informacje ze swoich raportów i rozwiąż problemy z nimi związane.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Ruch na stronie - kilkaset witryn

Nowicjusz ✭

Witam,

mam pytanie dotyczące śledzenia liczby odsłon witryny. Mam dostęp do kilkuset raportów, dotyczących ponad 300 witryn - i tu pojawia się moje pytanie - czy istnieje możliwość wygenerowania jednego raportu dla wszystkich tych witryn z danego okresu? Dane jakie chcę otrzymać to adres url, nazwa strony oraz liczba odsłon.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mateusz G
‎09-05-2018 13:29

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

W takim razie, w raporcie niestandardowym dodaj wymiar: Nazwa hosta.

Wrzuć do Excela i zrób tabelę przestawną z danymi podzielonymi według Nazwy hosta.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć Mateusz,

Możesz dopercyzować:

Masz dostęp do ponad 300 kont Google Analytics i chciałbyś przygotować jeden raport dla wszystkich?

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Nowicjusz ✭

Cześć Krzysztof,

Wygląda to tak, że w zakładce wszystkie konta mam dostęp do 15 różnych regionów świata, w ramach każdego z regionów mamy dostęp do ok. 20 witryn - chciałbym uniknąć generowania dla każdej z witryny oddzielnego raportu - tu pytanie czy istnieje możliwość wygenerowania jednego? Zacząłem coś grzebać w niestandardowych raportach, udało mi się wyciągnąć sumę odsłon dla wszystkich witryn - efektem oczewianym byłaby ta suma rozbita per witryna.

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mateusz G
‎09-05-2018 13:29

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

W takim razie, w raporcie niestandardowym dodaj wymiar: Nazwa hosta.

Wrzuć do Excela i zrób tabelę przestawną z danymi podzielonymi według Nazwy hosta.

Nowicjusz ✭

Dziękuje za pomoc! Chyba jestem na dobrej drodze!

Pozdrawiam!

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Nie ma sprawy i polecam się.

A na przyszłość - jeśli znalazłeś rozwiązanie - kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie".