Obecnie 143 forumowiczów jest online
Obecnie 143 forumowiczów jest online
Przeanalizuj informacje ze swoich raportów i rozwiąż problemy z nimi związane.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Rozbieżność danych

[ Edytowane ]
Student ✭

Skąd wynika rozbieżność danych w raporcie konwersji wspomaganych?

Z jednej strony mamy konwersje po ostatnim kliknięciu, z drugiej wspomagane, ale po segmentacji wg np wszystkich asystujących poprzed adwords - liczba ostatecznie się nie zgadza...

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Anna S
luty

Rozbieżność danych

Student ✭

Zagadka szybko została rozwiązana  - zanim ktokolwiek odpowiedział, więc doszłam do wniosku - że lepiej usunąć niż zaśmiecaćEmotikon: Mrugający

Zagadkę rozwiązał artykuł: http://semahead.pl/blog/jak-interpretowac-dane-z-raportow-sciezek-wielokanalowych-google-analytics-2...

Chodziło mi o rozbieżności w ilości konwersji wspomaganych i po ostatnim kliknięciu. Cały szkopuł tkwi w części konwersji zawartych we wspomaganych - które także były ostatnie na ścieżce. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozbieżność danych

Student ✭

nieaktualneEmotikon: Mrugający

Rozbieżność danych

Najlepszy Współtwórca

Podziel się z nami rozwiązaniem zagadki Emotikon: Szczęśliwy

Ania to forum - polega to na pytaniu i udzielaniu odpowiedzi, i co ważniejsze, aby te odpowiedzi posłużyły innym Emotikon: Mrugający

Dominik Myślak
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Anna S
luty

Rozbieżność danych

Student ✭

Zagadka szybko została rozwiązana  - zanim ktokolwiek odpowiedział, więc doszłam do wniosku - że lepiej usunąć niż zaśmiecaćEmotikon: Mrugający

Zagadkę rozwiązał artykuł: http://semahead.pl/blog/jak-interpretowac-dane-z-raportow-sciezek-wielokanalowych-google-analytics-2...

Chodziło mi o rozbieżności w ilości konwersji wspomaganych i po ostatnim kliknięciu. Cały szkopuł tkwi w części konwersji zawartych we wspomaganych - które także były ostatnie na ścieżce.