Obecnie 125 forumowiczów jest online
Obecnie 125 forumowiczów jest online
Przeanalizuj informacje ze swoich raportów i rozwiąż problemy z nimi związane.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Korzystaliście już z grupowania treści w GA?

Student ✭ ✭ ✭

Cześć!

Analytics wprowadził ostatnio nową funkcję grupowania treści. Czy korzystaliście już z tego dobrodziejstwa? Jakie macie wrażenia? Czy rzeczywiście może się przydać?

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: OlekJot
września 2015

Dot.: Korzystaliście już z grupowania treści w GA?

Najlepszy Współtwórca
Olku, wszystko zalezy od planu implementacyjnego grupowania tresci i co chcesz mierzyc. Czasami zwykle kategorie produktowe to za malo i trzeba je zestawic np. z przeznaczeniem produktow w danej kategori.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Ktoś z Forumowiczów ma już jakieś doświadczenia w tym temacie? Jeśli tak, podzielcie się Emotikon: Szczęśliwy
Pozdrawiam,
KarolinaP

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca
Olku, korzystam ze zgrupowania tresci juz od jakiegos czasu i bardzo ulatwia mi to prace na kontach klinetow. Przede wszystkim oszczedza mi zmienne niestandardowe i pozwala szybko zrobic raporty sprzedazowe, ktore kiedys zawieraly mi prawie pol dnia czasu.

Student ✭ ✭ ✭
Dzięki za odpowiedź.

Ok, staram sobie wyobrazić raport sprzedażowy, w którym nie wystarcza, aby zadziałała kategoria produktu do filtrowaniaEmotikon: Szczęśliwy Chyba że sumujesz po kilkadziesiąt kategorii w takim raporcie. Czy może za wąsko na to patrzę?Emotikon: Szczęśliwy
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: OlekJot
września 2015

Najlepszy Współtwórca
Olku, wszystko zalezy od planu implementacyjnego grupowania tresci i co chcesz mierzyc. Czasami zwykle kategorie produktowe to za malo i trzeba je zestawic np. z przeznaczeniem produktow w danej kategori.