Obecnie 264 forumowiczów jest online
Obecnie 264 forumowiczów jest online
Przeanalizuj informacje ze swoich raportów i rozwiąż problemy z nimi związane.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kontynuacja statystyk po zmianie domeny

Nowicjusz ✭

Witam, mam pytanie, na które nie jestem w stanie znaleźć odpowiedzi. Chodzi mi mianowicie o kontynuowanie statystyk z poprzedniej domeny. Zmieniłam nazwę domeny i nie chcę zaczynać teraz statystyk odwiedzin od zera. Chcę, widzieć statystyki z poprzednich miesięcy z poprzedniej domeny i te z aktualnej. Na chwilę obecną Analytics w ogóle nie "zaciąga" statystyk z nowej domeny. Proszę zatem o pomoc:

Czy jest możliwość kontynuowania statystyk i jak mogę to zaimplementować? Czy muszę zaczynać od zera (oby nie)? 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Katarzyna S
października 2016

Student ✭ ✭ ✭

Katarzyna,

Czy masz kod Analytics wpięty do nowej domeny? Jeśli tak i dane się nie zbierają, sprawdź proszę ustawienia filtrów (szukaj nazwy hosta).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Wschodząca Gwiazda

Wystarczy, że wrzucisz ten sam kod analytics pod strone z nową domeną i zmienisz nazwe demoeny w ustawieniach analytics

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Katarzyna S
października 2016

Student ✭ ✭ ✭

Katarzyna,

Czy masz kod Analytics wpięty do nowej domeny? Jeśli tak i dane się nie zbierają, sprawdź proszę ustawienia filtrów (szukaj nazwy hosta).

Profesjonalista ✭ ✭

Jeżeli zależy Ci na danych z starej domeny na jednym koncie GA zrób tak jak Maciek pisze, chociaż ja bym rekomendował nowe konto Analytics na nowa domenę, a stary GA zostaw jako wersje podglądową. 

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

Dziękuję wszystkim za pomoc Emotikon: Szczęśliwy Działa Emotikon: Szczęśliwy