Obecnie 212 forumowiczów jest online
Obecnie 212 forumowiczów jest online
Przeanalizuj informacje ze swoich raportów i rozwiąż problemy z nimi związane.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Co nie tak z moim sklepem

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Witam, mam małą prośbę. Co według Was może być przyczyną niskiego współczynnika transakcji w moim sklepie? Co ewentualnie można by było w nim ulepszyć?

https://www.wkladykominkowe.net.pl/

Odpowiedź eksperta 4verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Co nie tak z moim sklepem

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Wizualnie kazdy z forumowiczow bedzie mial inne zdanie Emotikon: Mrugający

A tak naprawde to wszystkie informacje masz w danych Google Analytics. Przejrzyj raporty pozyskiwania uzytkownikow i zobacz na ich zachowania oraz sciezki realizacji celu. Tutaj znajdziesz to czego szukasz.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Wizualnie kazdy z forumowiczow bedzie mial inne zdanie Emotikon: Mrugający

A tak naprawde to wszystkie informacje masz w danych Google Analytics. Przejrzyj raporty pozyskiwania uzytkownikow i zobacz na ich zachowania oraz sciezki realizacji celu. Tutaj znajdziesz to czego szukasz.

Najlepszy Współtwórca

Zadałeś tak obszerne pytanie...

Począwszy od doboru fraz kluczowych, przez ich dopasowanie jak i strony docelowe. Ważne mogą okazać się również teksty reklamowe i sam proces zakupu.

Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda
Ja bym zaczął od Google Merchant, bo to świetne źródło klientów ;-). Po drugie zobacz ceny u konkurencji !!! Znalazłem znacznie niższe ceny u konkurencji, a pamiętaj, że ludzie kupujący w Internecie umieją szukać - mi starczyło 30 s by znaleźć tańszą ofertę i to znacznie.

Adaśko

Wschodząca Gwiazda
Tak patrząc na produkty to widzę, że są dość sezonowe? Dopiero rozpocząłeś kampanię?, analizowałeś jakieś trendy sprzedaży w ciągu roku? Coś możesz więcej napisać bo tak na ślepo trafiać będziemy.

Nowicjusz ✭
Spróbuj zajrzeć na Google Trends - przeanalizuj dane dotyczące swojego asortymentu. Spróbuj posegmentować swój ruch w GA i wyciągnąć wnioski.
Natomiast co do samej strony to dodatkowo warto spojrzeć na nią pod kątem usability - jest mnóstwo wiedzy na ten temat w Internecie.

Najlepszy Współtwórca
A nie pisalem, ze tak bedzie? Emotikon: Mrugający