Obecnie 219 forumowiczów jest online
Obecnie 219 forumowiczów jest online
Przeanalizuj informacje ze swoich raportów i rozwiąż problemy z nimi związane.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz
Highlighted

Brak naliczania wizyt użytkowników przez GA

Nowicjusz ✭

Witajcie! 

Może ktoś będzie wstanie pomóc mi w takiej kwestii. Otóż od godziny 23 polskiego czasu mój GA przestał naliczał wejścia użytkowników. Tzn. w widoku głównym pokazywało się ile użytkowników było aktualnie na stronie, ale gdy weszłam na raport aktywnych użytkowników to pokazało się 0 za tamtą godzinę. Podobnie w tej chwili, mimo że fizycznie widzę np. 10 użytkowników na stronie, to w raporcie aktywnych użytkowników jest nadal zero.

Moja strona to blog na wordpress. Może ktoś ma pojęcie o co może chodzić?

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć Kashienka Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli masz na myśli raport na żywo to przyczyna jest taka, że aktywni w tym raporcie to ci, którzy zrobili coś indentyfikowalnego przez Analytics w ciągu ostatnich 5 minut. A widok główny pokazuje ostatnie 30 minut - i stąd różnica.

________
Booguś

Nowicjusz ✭

Ale taka sytuacja jest już od dwóch i pół godziny Emotikon: Smutny Statystyki pokazują, że w tym czasie nie było nikogo na blogu, zero sesji itp. A to nie jest możliwe, skoro widziałam ile osób w tym czasie było na blogu.

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭ ✭

W innych raportach niż ten "na żywo" dane mogą pojawiać się z dużym - wielogodzinnym - opóźnieniem, dlatego danych z dnia dzisiejszego raczej się nie analizuje na poważnie Emotikon: Szczęśliwy Proponuję udać się w objęcia Morfeusza i jutro zgłębić sprawę Emotikon: Mrugający Jutro czyli dzisiaj w sumie, ale po śniadaniu.

________
Booguś

Nowicjusz ✭

Nigdy wcześniej taka sytuacja mi się nie zdarzyła, żeby pokazywało 0 dlatego zaniepokoiło mnie to. Aczkolwiek nigdy nie analizowałam szczegółowo danych Emotikon: Mrugający U mnie dopiero 7:47pm więc do Morfeusza jeszcze trochę Emotikon: Mrugający Ale zobaczę czy rano to wszystko wróci do normy Emotikon: Szczęśliwy Dzięki za odpowiedź!

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Na zdrowie i pozdrawiam Wschodnie Wybrzeże US w takim razie - o ile dobrze trafiłem Emotikon: Mrugający

________
Booguś

Nowicjusz ✭

Dokładnie tak. Floryda pozdrawia Emotikon: Szczęśliwy