Obecnie 235 forumowiczów jest online
Obecnie 235 forumowiczów jest online
Przeanalizuj informacje ze swoich raportów i rozwiąż problemy z nimi związane.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak danych po zmianie domeny

Nowicjusz ✭

Strona została przeniesiona na inną domenę. Po jej zmianie na już istniejącym koncie, przestały się wyświetlać dane o pozyskiwaniu. Cały czas wyświetla się napis "wczytywanie". Jakieś pomysły co mogę z tym zrobić?

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Brak danych po zmianie domeny

Nowicjusz ✭ ✭
Problem rozwiązany, wystarczyło wyłączyć AdBlocka. Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie tematem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Najlepszy Współtwórca

Sprawdź czy na pewno kod analytics jest poprawny. Możesz to zrobić np. tag assistant`em na chromie.

Następnie sprawdź jaka domena widnieje w Google Analytics na poziomie Widoku i Usługi. Ustawienia usługi i Ustawienia widoku.

Screen Shot 03-10-16 at 01.21 PM.jpg

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭
Tag assistant informuje o poprawnym kodzie, w panelu Analyticsa również informacja, że kod poprawny. W ustawieniach usługi widnieje poprawny adres strony. Dzięki za zainteresowanie tematem, jeszcze jakieś pomysły?

Najlepszy Współtwórca
Czy masz dane w podglądzie na żywo?

Jeśli tak to może spróbuj wyczyścić ciasteczka na przeglądarce bądź sprawdź na innej czy w pozyskiwaniu wczytają się dane.
Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda
U mnie wczoraj były podobne problemy - dane ładowały się bardzo długo. Ale jak spokojnie odczekałem swoje to się wszystko załadowało.
Spróbuj się wylogować, wyczyścić ciasteczka w przeglądarce i zalogować się do Analytics ponownie. Może to coś pomoże.
Tomasz Ciepłucha
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Nowicjusz ✭ ✭
Problem rozwiązany, wystarczyło wyłączyć AdBlocka. Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie tematem.

Najlepszy Współtwórca
Emotikon: Szczęśliwy
Dominik Myślak