Obecnie 209 forumowiczów jest online
Obecnie 209 forumowiczów jest online
Przeanalizuj informacje ze swoich raportów i rozwiąż problemy z nimi związane.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak danych demograficznych po zastosowaniu progu

Nowicjusz ✭

Widocznie w przypadkowy sposób ,,zastosowałem próg" w wyniku czego pokazuje mi się komunikat : ,,Niektóre dane w tym raporcie mogły zostać usunięte po zastosowaniu progu" i wszystkie dane demograficzne się zresetowały. Czy jest możliwość odzyskania tych danych? W jaki sposób to zrobić?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: FT l
marca 2016

Dot.: Brak danych demograficznych po zastosowaniu progu

Wschodząca Gwiazda
To dlatego, że masz za mało danych (czyli zbyt mało użytkowników w poszczególne dni). Zbyt mała ilość danych umożliwiałaby przypisywanie danych demograficznych do poszczególnych użytkowników.
Natomiast żadne dane na pewno nie zginęły - po prostu musisz zadbać o większą liczbę użytkowników na stronie Emotikon: Szczęśliwy
Póki co możesz patrzeć do danych tabelarycznych, które znajdują się pod wykresem - są to dane zbiorcze za cały wybrany okres - w razie potrzeby zmień zakres dat na większy.
Natomiast co do wykresu to proponuję też włączyć większy zakres dat i przełączyć się na wykres tygodniowy lub miesięczny.
Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: FT l
marca 2016

Wschodząca Gwiazda
To dlatego, że masz za mało danych (czyli zbyt mało użytkowników w poszczególne dni). Zbyt mała ilość danych umożliwiałaby przypisywanie danych demograficznych do poszczególnych użytkowników.
Natomiast żadne dane na pewno nie zginęły - po prostu musisz zadbać o większą liczbę użytkowników na stronie Emotikon: Szczęśliwy
Póki co możesz patrzeć do danych tabelarycznych, które znajdują się pod wykresem - są to dane zbiorcze za cały wybrany okres - w razie potrzeby zmień zakres dat na większy.
Natomiast co do wykresu to proponuję też włączyć większy zakres dat i przełączyć się na wykres tygodniowy lub miesięczny.
Tomasz Ciepłucha

Nowicjusz ✭
Dzięki wielkie za szybką jasną i pełną odpowiedź.

Student ✭
Tomaszu,
nawet gdy zmienię daty na dłuższy okres to dalej mam 0 i zapis o progu.

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda
A masz w ogóle włączone raporty demograficzne i zainteresowań w ustawieniach usługi? A jeśli masz, to gdzie masz to 0, o którym piszesz? Chodzi Ci o wykres, czy tabelę pod wykresem?
Tomasz Ciepłucha

Student ✭
Tak, mam włączone. Wchodząc w dane demograficzne, wiek lub płeć mam same zera i na wykresie i w tabeli. Niezależnie od tego jaki miesiąc lub ile miesięcy wybiorę.

Wschodząca Gwiazda
A kiedy zostały włączone funkcje reklamowe?
Można to sprawdzić w Analytics w historii zmian na koncie. Będzie tam wpis: "Funkcje reklamowe dla usługi „.......” zostały włączone."
Tomasz Ciepłucha

Brak danych demograficznych po zastosowaniu progu

Nowicjusz ✭

Ciekawe, u mnie przy włączonej opcji raportów demograficznych również nie ma żadnych danych, niezależnie od badanego zakresu.