Obecnie 212 forumowiczów jest online
Obecnie 212 forumowiczów jest online
Przeanalizuj informacje ze swoich raportów i rozwiąż problemy z nimi związane.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Błąd w kurskie Google Analytics for Beginners

Nowicjusz ✭

Dzień dobry

Jestem w trakcie kursu „Google Analytics for Beginners”, w punkcie 2.2 „Understanding overview reports”. Przechodzę przez wszystkie punkty szkolenia i w okienku nawiązującym do „Bounce Rate metric” klikam w NEXT i dostaje zwrotkę „Sorry, we can't guide you right now. Please try again later.”

Czy ktoś może pomóc mi w tym problemem, nie chciał bym przeskakiwać szkolenia do następnego punktu, nie wykonując wszystkich wcześniejszych zadań.

Pozdrawiam,

Maciej

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Hej, nie wiem czy tu cos zadzialamy w tym temacie. Podesle to tam gdzie sie da. Problem jest z pewnoscia globalny wiec szybko zalataja. 

Nowicjusz ✭

Dzięki, na chwile obecną jeszcze nie działa.

---

Korzystając z okazji, czy jako osoba która ma ogromną wiedzę na temat analityki internetowej mógłbyś mi doradzić w jednej kwestii.

Według Ciebie, osoba która porozumiewa się w języku angielskim, ale nie będąca native speaker’em powinna przerabiać szkolenia Google w języku polskim czy angielskim?

Kolejno, wiążę się to z praca w GA w wybranym wcześniej języku, ale raczej na potrzeby naszego rodzimego rynku.  

Co mógłbyś mi, oraz innym osoba mającym taką zagwozdkę doradzić, Macieju? Emotikon: Szczęśliwy

Nowicjusz ✭

Niestety, ale sytuacja się nie poprawiła. Czy możemy zrobić coś jeszcze?

Najlepszy Współtwórca

Zostalo to zgloszone. Nalezy cierpliwie czekac.