Obecnie 251 forumowiczów jest online
Obecnie 251 forumowiczów jest online
Przeanalizuj informacje ze swoich raportów i rozwiąż problemy z nimi związane.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Analiza automatyczna

Nowicjusz ✭

Czy jest możliwa zmiana języka raportów w analizie automatycznej ?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Analiza automatyczna

Wszechwiedzący ✭

Hej Emotikon: Szczęśliwy

Z tego co wiem to tylko w taki sposób, że wchodzisz na trzy kropki z prawej na górze i po prostu zmieniasz język panelu.

________
Booguś

Analiza automatyczna

Wschodząca Gwiazda

Język panelu można też zmieniać bezpośrednio w adresie URL i zamiast hl=pl wpisujemy np. hl=en (co oczywiście spowoduje zmianę języka na angielski).

Możesz spróbować zmienić język, utworzyć alert i następnie zmienić język z powrotem. Ale nie wiem, czy to spowoduje wysyłanie alertów w języku, w jakim alert został utworzony, czy w języku, jaki aktualnie jest ustawiony. Trzeba to przetestować Emotikon: Szczęśliwy

Tomasz Ciepłucha

Dot.: Analiza automatyczna

Nowicjusz ✭

Panowie bo mam aplikację Analytics w komórce. W tej aplikacji, po kliknięciu w prawym górnym rogu, wyświetla się analiza automatyczna. Są to automatyczne sugestie odnośnie mojej strony. Podoba mi się to bo te podpowiedzi są świetne. Ale przychodzą po angielsku. Moje pytania:

1. Jak zmienić język tej analizy na polski ?

2. Gdzie jest ta analiza po zalogowaniu się do Google Analytics na w przeglądarce na komputerze ?

Analiza automatyczna

Wszechwiedzący ✭

1. Niektóre wyświetlane elementy na razie są tylko w języku angielskim i nie ma opcji zmiany tego

2. Na chwilę obecną nie ma - funkcjonalność jest dostępna tylko w tej aplikacji

________
Booguś