AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 65 forumowiczów jest online
Obecnie 65 forumowiczów jest online
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Usunięcie tagów z kontenera

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Dzień dobry

Możliwe, że to banalne pytanie, ale niestety nie mogę sobie poradzić. Stworzyłem kontener, przesłałem do klienta jego kod i został on dodany na jego stronie www. Mam w nim dodany kod, który chce teraz edytować, bez potrzeby zawracania klientowi głowy.

Gdy wchodzę w aktywną wersję, mam tag. Po kliknięciu w jego nazwę, mogę podejrzeć kod, ale nie mogę edytować. 

Stworzyłem więc nowy tag, z wprowadzonymi zmianami i opublikowałem. Teraz mam nową wersję kontenera z dwoma tagami - starym i nowym. Nie mogę usunąć starej. 

Co mam zrobić, aby mieć tylko jeden, najnowszy tag w kontenerze?

Pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Usunięcie tagów z kontenera

Wschodząca Gwiazda

Wygląda jakbyś nie miał praw do publikacji danego kontenera. Wejdź w "zarządzanie użytkownikami" danego kontenera i sprawdź jakie masz uprawnienia. A tu mała ściąga : 

Uprawnienia dotyczące kontenerów
Uprawnienia są przydzielane w odniesieniu do poszczególnych kontenerów. Użytkownik może mieć następujące uprawnienia:

Brak dostępu: użytkownik nie widzi kontenera na liście na koncie.
Odczyt: użytkownik widzi kontener na liście i może przeglądać znajdujące się w nim tagi, reguły i zmienne, ale nie ma uprawnień do wprowadzania w nich zmian.
Edycja: użytkownik ma uprawnienia do tworzenia obszarów roboczych i wprowadzania zmian edycyjnych, ale nie może tworzyć wersji ani niczego publikować.
Zatwierdzanie: użytkownik ma uprawnienia do tworzenia wersji i obszarów roboczych oraz wprowadzania zmian edycyjnych, ale nie może niczego publikować.
Publikacja: użytkownik ma uprawnienia do tworzenia wersji i obszarów roboczych, wprowadzania zmian edycyjnych oraz publikowania.