AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 88 forumowiczów jest online
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

RODO a GTM

Student ✭ ✭

Witam, mam dylemat. W związku z rodo trzeba rozbić zgody, używam GTM i kody analityk i konwersji mam ustawione w osobnych tagach, do powiadomienia o zgodach używam pluginów/wtyczek. Na dziś nie ma możliwości rozbicia tego na elementy bo kod GTM jest jeden i ładuje wszystkie tagi.

Czy jest przewidywana jakaś opcja dodatkowego kodu na poszczególnych tagów?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: AD-Net
kwiecień

Dot.: RODO a GTM

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Racja - jeśli zbierasz dane typu imię, nazwisko, adres - to jak najbardziej. Natomiast w przypadku plików cookies osobne zgody nie są wymagane. (obecnie)

Informuję, że nic mi nie wiadomo na temat wprowadzenia dodatkowych kodów w poszczególnych tagach.

Może ktoś inny udzieli konkretniejszej odpowiedzi na Twoje zapytanie Emotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Magister ✭ ✭ ✭

Cześć,

mógłbyś na początek podać link do artykułu, który zawiera powyższą informację?

RODO a GTM

Student ✭ ✭

Do jakiego artykułu? Przecież oczywiste jest że łączenie zgód w jedną nie jest poprawnym rozwiązaniem.

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: AD-Net
kwiecień

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Racja - jeśli zbierasz dane typu imię, nazwisko, adres - to jak najbardziej. Natomiast w przypadku plików cookies osobne zgody nie są wymagane. (obecnie)

Informuję, że nic mi nie wiadomo na temat wprowadzenia dodatkowych kodów w poszczególnych tagach.

Może ktoś inny udzieli konkretniejszej odpowiedzi na Twoje zapytanie Emotikon: Szczęśliwy