Obecnie 131 forumowiczów jest online
Obecnie 131 forumowiczów jest online
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Przekazanie zmiennej Data Layer i nieoczekiwane zaokrąglenie wartości

Student ✭

Cześć,

Mam w GTM zdefiniowany tag UA (Track Type: Event), w którym to przekazuję jako wartość (Value) zmienną Data Layer Variable. Zmienna ta pochodzi z obiektu ecommerce i zdefiniowałem ją w sekcji User-Defined Variables następująco: ecommerce.purchase.actionField.revenue

Triggerem dla tagu jest pewien Custom Event wykonywany podczas realizacji transakcji. Wywołanie wygląda następująco:

gtm-ecommerce.png

Jak widać na zrzucie wartość została przekazana, lecz nieoczekiwanie zaokrąglona do liczby całkowitej. Nie mam pojęcia z czego to może wynikać. Czy macie jakieś sugestie, pomysły?

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Maciej Janyska
4 tygodni(e) temu

Wszechwiedzący ✭

Cześć Maciek Emotikon: Szczęśliwy

Wartość eventu z natury swojej konstrukcji musi być liczbą całkowitą: https://support.google.com/analytics/answer/1033068?hl=pl#Anatomy - i stąd zaokrąglenie.

________
Booguś

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Maciej Janyska
4 tygodni(e) temu

Wszechwiedzący ✭

Cześć Maciek Emotikon: Szczęśliwy

Wartość eventu z natury swojej konstrukcji musi być liczbą całkowitą: https://support.google.com/analytics/answer/1033068?hl=pl#Anatomy - i stąd zaokrąglenie.

________
Booguś

Student ✭

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Wszystko jest teraz jasne. Czyli z założenia to pole nie nadaje się do przekazania wartości zamówienia Emotikon: Szczęśliwy

Wszechwiedzący ✭

Dokładnie tak. No chyba, że będziesz tą wartość podawał np: w groszach Emotikon: Mrugający

________
Booguś