AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 233 forumowiczów jest online
Obecnie 233 forumowiczów jest online
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Raport w ujęciu miesięcznym

Student ✭

Witam,

czy istnieje możliwość stworzenia raportu, który będzie zawierał zestawienie w ujęciu miesięcznym? Głównie chodzi mi o to, aby w jednym raporcie były widoczny np. współczynnik odrzuceń, średni czas trwania sesji, odsłony itp w poszczególnych miesiącach (dane "Podsumowanie statysty", "tabela").

Z góry dziękuję za pomoc Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam, Magda

Dot.: Raport w ujęciu miesięcznym

Wszechwiedzący ✭

Cześć Magda Emotikon: Szczęśliwy

Zestawienie miesięczne możesz uruchamiać wykorzystując pole wyboru zaznaczone poniżej na niebiesko:

Zrzut ekranu 2017-12-11 13.55.png

________
Booguś

Student ✭

źle sprecyzowałam swoje pytanie Emotikon: Szczęśliwy
Chodzi mi o raport w Google Data Studio. W załączniku przykładowy raport za poprzedni miesiąc- teraz chcę go w taki sposób zrobić, aby na jednym raporcie były widoczne poszczególne statystyki w poszczególnych miesiącach Emotikon: Szczęśliwygoogledatastudio.JPG

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Nie - to ja źle odebrałem intencję, jestem w słabej formie dzisiaj Emotikon: Szczęśliwy

W takim razie to równie proste. Po wejściu w tryb "Edytuj" i kliknięciu na wykres, w którym chcesz dokonać zmiany należy kliknąć "Dzień" i wybrać "Miesiąc":

Zrzut ekranu 2017-12-11 14.26.png

________
Booguś

Student ✭

Faktycznie z wykresami sprawa jest banalna ale co w przypadku gdy chcę porównać dane z "podsumowanie statystyk" i "tabela"? Emotikon: SzczęśliwyPrzechwytywanie.JPG

Wszechwiedzący ✭

W przypadku tabeli mamy możliwość dodania nowego wymiaru "Miesiąc", o ile to w jakiś sposób trafia w Twoje zapotrzebowanie... Niestety nie ma takiej opcji w przypadku podsumowania statystyk Emotikon: Smutny

________
Booguś

Student ✭

Ok, dziękuję bardzo za pomoc Emotikon: Szczęśliwy