Obecnie 137 forumowiczów jest online
Obecnie 137 forumowiczów jest online
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Google Data Studio - nazwa działania konwersji

Nowicjusz ✭

Chciałbym umieścić w raporcie udział poszczególnych działań powodujących konwersję w ogólnej liczbie konwersji. Niestety, kiedy dodaje do wykresu wymiar "Nazwa działania powodującego konwersję" to na wykresie pojawia się komunikat o błędzie systemu. W przypadku tabel i diagramów jest tak samo. Spotkał się ktoś może z podobnym problemem. To dosyć ważna informacja, więc szkoda, że są trudności z umieszczeniem jej w raporcie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Stanisław s
maja 2017

Wszechwiedzący ✭

Cześć Stanisław Emotikon: Szczęśliwy

Też mam ten problem i z tego co wiem nie jesteśmy jedyni. Istnieją pogłoski, że ten wymiar ma być zastąpiony przez coś, co aktualnie jest widoczne w Data Studio jako "Segment Conversion Type Name". Niestety jednak wygląda na to, że to z kolei jeszcze nie działa w Polsce. Podobno już działa jeśli zrobisz sobie IP amerykańskie, ale muszę przyznać, że osobiście nie próbowałem.

________
Booguś

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Stanisław s
maja 2017

Wszechwiedzący ✭

Cześć Stanisław Emotikon: Szczęśliwy

Też mam ten problem i z tego co wiem nie jesteśmy jedyni. Istnieją pogłoski, że ten wymiar ma być zastąpiony przez coś, co aktualnie jest widoczne w Data Studio jako "Segment Conversion Type Name". Niestety jednak wygląda na to, że to z kolei jeszcze nie działa w Polsce. Podobno już działa jeśli zrobisz sobie IP amerykańskie, ale muszę przyznać, że osobiście nie próbowałem.

________
Booguś