Obecnie 305 forumowiczów jest online
Obecnie 305 forumowiczów jest online
Zapoznaj się z wymaganiami niezbędnymi do uzyskania statusu Partnera oraz Partnera Premium. Tutaj możesz również zadać pytania dotyczące portalu i konta Google Partners.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

google dla agencji

Nowicjusz ✭

Witam,

loguje się dzisiaj na konto w serwisie dla agencji i zostaje przekierowany na stronę: https://www.engageforagencies.com/pl/migrated/

i dostaje info:

"Usługa tymczasowo niedostępna.

Wiemy o tym problemie i dokładamy starań, aby wszystko wróciło do normy tak szybko jak to możliwe."

Też tak macie?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: google dla agencji

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Jutro startuje Google Partners, pewnie to ma związek. Spróbuj jutro rano.

Magister ✭ ✭ ✭
Witam serdecznie,

tak, jak wspomniał Krzysztof oficjalny start programu, to dzień dzisiejszy 31.07.2013. Mam nadzieję, że problemy z zalogowaniem się nie będą się pojawiać, jeśli jednak wystąpiłyby jakieś problemy techniczne związane z programem Google Partners, to proszę o bezpośredni kontakt do teamu odpowiedzialnego za platformę: googledlaagencji@google.com.

Pozdrawiam!
KarolinaP

Student ✭

Witam, program wystartował ale mam problem z podłączeniem do firmy specjalistów. Dodaje firmę jako specjalista i mam komunikat "Oczekuje na weryfikację adresu e-mail" ale nie dostaje maila z prośbą o zatwierdzenie na konto firmowe ani w panelu firmowym Google Partners też nie mam prośby o zatwierdzeniu specjalisty. Czy ktoś miał taki problem i sobie poradził czy jest to ogólny problem i trzeba czekać?

Pozdrawiam, Piotr

Magister ✭ ✭ ✭
Witaj Piotrze,

czy udało się jakoś rozwiązać problem z weryfikacją maila? Jeśli nie, to daj proszę znać, postaram się dotrzeć jakoś do źródła problemu.

Pozdrawiam,
KarolinaP

Student ✭

Witaj, niestety do utworzonego profilu firmowego nie jestem w stanie dołączyć specjalistów. Nie doszedł żaden mail z akceptacją ani na koncie też nie ma infomracji i oczekujących zaproszeniach.

Czy nowe konto musi być na tym samym adresie maila co stare konto? Numer MCC się nie zmienił ale adres email już tak.

Pozdrawiam, Piotr

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

mi się udało zarejestrować/zalogować ale pewnie dlatego, że na ten sam mail co MCK.

Dodatkowo właśnie zauwazyłem, że miałem zapytania od potencjalnych Klientów z poprzednich lat, ale tabelka się wykrzacza

ScreenShot130.jpg

jak widać kolumna z datą nachodzi na kolumnę z budżetem

dodatkowo możę to głupie pytanie, ale jak zmienić zdjęcie na zakładce mój profil?

(zrzut ekranu zawierający dane osobowe w postaci adresu e-mail oraz numeru konta MCK został usunięty przez Administratora Forum. Publikowanie danych osobowych na Forum jest naruszeniem Zasad Forum)

nie mogęsię doszukać edycji zdjęcia profilowego

Dominik Myślak

Najlepszy Współtwórca

Zdjecie pochodzi (podłączalne jest) z profilu użytkownika (z konta Google).

Piotr, jeśli pracownicy mają adresy w domenie firmowej dodaj ją do automatycznie zatwierdzanych domen.

Na pewno część ma prywatne (co jest logiczne) ale może przynajmniej niektórych uda Ci sie podłączyć.

Najlepszy Współtwórca
dzięki Lech - już ustawione
Dominik Myślak

Student ✭

Już wiem jaki mam problem, profil mam na adres Gmail tyko że nie wiedzieć czemu konto główne jest na adres nie mój główny tylko coś takiego jak "Inne nazwy użytkownika". Ten adres nie istnieje więc nie mam możliwości potwierdzić konta. Nie wiem czemu nie konto główne nie jest na mój podstawowy adres maila tylko jakiś alias wstawia a nie da się tego usunąć. ie ktoś ja sobie z tym poradzić ?

Pozdrawiam, Piotr

Student ✭

Udało mi się podłączyć ale musiałem to zrobić na około dodając alternatywny adres email do konta Google ponieważ na głównym adresie wskakiwała mi nazwa alternatywna i nie dało się zweryfikować konta. Grunt że się udało i wszystko działa Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam, Piotr

Najlepszy Współtwórca

mam trochę podobną sytuację z mailem do MCK - zawsze był to mail w mojej domenie. koło 2 lat temu przy przyswajaniu sobie funkcji smartphona ustawiłem dodatkowego maila z gmaila - utworzyłem wręcz go i przypisał się on jako główny (którego praktycznie nie używam - loguje się zawsze starym, ale teraz widniejącym jako pomocniczy) - denerwujące jest to, że nie mogę zlikwidować tego głównego na gmail.com. To również u mnie czasem rodzi wiele problemów logistycznych.

Dominik Myślak

Student ✭

Znowu napotykam na problem, w informacjach o koncie mam dwa konta MCK do wyboru " *NR MCK FIRMY " jednak przy próbie wyboru właściwego konta i zatwierdzaniu wychodzi komunikat " Przesyłanie żądania nie mogło zostać ukończone. Spróbuj ponownie. ". Czy to jakiś błąd czy może trzeba coś kombinować? Zauważyłem że w zależności od aktualnie zalogowanego administratora mam do wyboru inne konta MCK.

Pozdrawiam, Piotr

Najlepszy Współtwórca
Piotrek wydaje mi się, że to na tyle świeży temat, że pomoże tylko support adwords. Może Karolina coś się dowie, ale musiałbyś jej podać szczegółowe dane.
Dominik Myślak

Magister ✭ ✭ ✭
Piotrze, osobiście też jest mi dość ciężko rozwiązać Twój problem, ponieważ nie mam dostępu do takiego konta i ciężko jest teoretyzować. Jeśli sam nie dasz rady poradzić sobie z tym problemem, to skontaktuj się proszę ze specjalistami od Google Partners: googledlaagencji@google.com. Tak będzie chyba najszybciej i jeśli uda się uzyskać konkretne rozwiązanie problemu, to możesz się nim tu z nami podzielić, to zostanie dla potomnych Emotikon: Szczęśliwy

Dziękuję i pozdrawiam,
KarolinaP