Obecnie 333 forumowiczów jest online
Obecnie 333 forumowiczów jest online
Zapoznaj się z wymaganiami niezbędnymi do uzyskania statusu Partnera oraz Partnera Premium. Tutaj możesz również zadać pytania dotyczące portalu i konta Google Partners.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem ze zdaniem egzaminu

Nowicjusz ✭ ✭

Dzień dobry,

mam nadzieję, że moje pytanie nie będzie kuriozalne. Otóż od paru miesięcy próbuję zdać egzamin z reklamy w sieci wyszukiwania. Otóż powtarzam, mielę materiały związane z tematem w Partnersach, ale wynik egzaminu zawsze jest w okolicach 75-79%. W dodatku mam przeświadczenie podchodząc już któryś raz z rzędu, że albo odpowiedzi w materiałach na część pytań nie ma, albo są jakieś błędy w egzaminie. Może mi ktoś wskazać jakieś dodatkowe materiały w tym celu? Naprawdę zależy mi na zdaniu tego egzaminu, nie jest to jakaś moja złośliwość, iż napisałem post w ten sposób, po prostu potrzebuję w tym temacie pomocy.

Pozdrawiam,

Jacek Białas.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Jacek zdając egzamin możesz wspomóc się wyszukiwarką Google, by szybko znaleźć podpowiedź, jeśli jakiegoś zagadnienia nie jesteś pewny. Często tak robiłem podczas zdawania egzaminu.

Na Partnersach jest wiele tematów, ale wspieraj się również artykułami supportu adwords https://support.google.com/adwords/?hl=pl#topic=3119071

Kolejna sprawa to wczytanie się w pytanie i odpowiedzi. Tak jest parę pytań/odpowiedzi, któe mogłyby być poprawione Emotikon: Mrugający

Dominik Myślak

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Jacek,

Jeśli znasz angielski, to spróbuj po angielsku. Ja gdy ileś tam lat temu zdawałem po polsku to regularnie nie rozumiałem pytań, odpowiedzi i wydawały mi się błędne. Problemy skończyły się gdy przerzuciłem się na angielski. Mogę też podpowiedzieć, żebyś wybierał odpowiedzi nie na zasadzie wyboru najlepszej, ale stopniowej eliminacji najgorszych - w takich pytaniach, gdzie nie jesteś pewien odpowiedzi.

________
Booguś

Profesjonalista ✭ ✭

Przeanalizuj dokładnie pytania. Napewno znajdziesz wszystkie odpowiedzi albo na blogu Google (pytania z danymi) albo w Supporcie Adwords pytania techniczne.

Możesz też zrobić notatki z certyfikacyjnego kursu online dostępnego na akademii Google Partners w formie wideo.

Powodzenia!

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭ ✭

Powiem szczerze, że pochodziłem ponownie dwukrotnie do egzaminu analizując jeszcze raz materiały itd. i moje wyniki zakończyły się efektem 77% oraz 79% i dzieje się tak od bardzo długiego czasu, a w praktyce prowadzę kampanie w AdWordsach już od jakichś 5 miesięcy. Wobec tego, nie wiem naprawdę, co ze mną jest nie tak, że zawsze tak naprawdę brakuje mi parę procent do uzyskania wymaganych 80%. Myślę, że dam sobie spokój z tym egzaminem i będę zdobywał dalej praktyczną wiedzę.

Profesjonalista ✭ ✭

Ja miałem podobny problem z siecią reklamową, no ale za którymś razem się udało :-). Nic tylko życzyć powodzenia :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz