Obecnie 300 forumowiczów jest online
Obecnie 300 forumowiczów jest online
Zapoznaj się z wymaganiami niezbędnymi do uzyskania statusu Partnera oraz Partnera Premium. Tutaj możesz również zadać pytania dotyczące portalu i konta Google Partners.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kolumna "Wyniki" a status Partnera

Nowicjusz ✭

Mam pytanie o kolumnę "Wyniki".

Wydaje mi się, że kampanie są prowadzone dobrze (konwersje lecą Emotikon: Mrugający ), inne warunki do statusu Partnera mam od dawna odhaczone. Na koncie są wydatki ponad dwunastomiesięczne, natomiast... dalej panel jest na szaro.

Widziałem, że temat był wałkowany kilka miesięcy temu, ale może coś się od tego czasu zmieniło. 

Czy da się z kimś skontaktować, by stwierdzić, co i jak działa? Gdzieś zgłosić się do weryfikacji? 

Dot.: Kolumna "Wyniki" a status Partnera

Magister ✭ ✭ ✭

Cześć.

Artur, jeśli masz wszystkie wymagania (https://support.google.com/partners/answer/3126965?hl=pl) spełnione, to zapytaj tutaj (w panelu, prawy górny róg "Pomoc"):
forum.jpg

Kanał YT- Google Tag Manager: https://goo.gl/S2RM7X

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć Artur Emotikon: Szczęśliwy

Bartek dobrze Ci radzi. A tak przy okazji: na kolumnę "Wyniki" bardziej wpływa CTR niż konwersje (prawdopodobnie dlatego, że konwersje w praktyce można sobie ustawiać na dowolnym poziomie).

________
Booguś

Profesjonalista ✭ ✭

Temat stary i aktualny od czasu gdy Google wprowadziło tenże algorytm który nie koniecznie działa tak jak powinien działać, niektórzy przez to potracili statusy partnera, a dyskusja rozgorzała na forum anglojęzycznym gdy kilka osób udzielających się potraciło statusy.

Generalnie:

- Czym mniej odłączonych kont z MCK - tym lepiej

- Czym wyższy poziom wzrostu wydatków - tym lepiej

- Czym wyższy wzrost średniego CTR - tym lepiej.

Analogicznie działając w drugą stronę - tym gorzej. 

Może w przyszłości Google będzie chciało ujawnić czynniki w algorytmie, moim zdaniem czym wyższa przejrzystość tym lepiej - moim zdaniem ten system w ogóle nie jest przejrzysty.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz