Obecnie 275 forumowiczów jest online
Obecnie 275 forumowiczów jest online
Zapoznaj się z wymaganiami niezbędnymi do uzyskania statusu Partnera oraz Partnera Premium. Tutaj możesz również zadać pytania dotyczące portalu i konta Google Partners.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

[Google Partners] Zawieszenie przyznawania statusów partnera Google

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witam,

dziś doszła mnie informacja, że przyznawanie statusów partnera Google zostało wstrzymane z powodu, cytuję: "Nie znamy na chwilę obecną powodu i trudno powiedzieć kiedy statusy znowu będą przyznawane". Czy mogę prosić o ustosunkowanie się pracownika Google do powyższej informacji, uzyskanej przez infolinię Google?

Pozdrawiam,

Paweł Warżała.

P.S.

Dowiedziałem się również, że póki co Google nie przewiduje jakiś specjalnych "grantów" z tytułu uzyskania statusu partnera?

Dot.: [Google Partners] Zawieszenie przyznawania statusów partnera Goo

Magister ✭ ✭ ✭
Witaj Pawle,

niestety na chwilę obecną nic mi na ten temat nie wiadomo i nie widziałam żadnej oficjalnej informacji na ten temat. Myślę, że najlepiej zapytać u źródła, czyli bezpośrednio w Zespole Google Partners. Moższesz skontaktować się z nimi za pomocą poniższego maila:
googledlaagencji@google.com

Daj znać, czy informacje, które opisałeś zostały potwierdzone przez Zespół Google Partners. Na pewno przydadzą się innym Forumowiczom.

Dziękuję i pozdrawiam,
KarolinaP