Obecnie 197 forumowiczów jest online
Obecnie 197 forumowiczów jest online
Zapoznaj się z wymaganiami niezbędnymi do uzyskania statusu Partnera oraz Partnera Premium. Tutaj możesz również zadać pytania dotyczące portalu i konta Google Partners.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Błąd w mailu

Magister ✭

Witam ponownie,

Testuje stronę partnerską i trafiłem na błąd w mailu, który trafia do potencjalnego klienta i pewną niespójność. Mianowicie w treści mamy:

[ja] z firmy [jakiejs] chce Ci pomóc reklamować się w Google za pomocą AdWords. Jeśli wydasz PLN250.0 w ciągu 31 dni od wpisania na koncie kodu, otrzymasz od nas PLN100.0 na reklamę*.

Pod *:

Aby zakwalifikować się do otrzymania kwoty promocyjnej, Twoja reklama musi wygenerować koszty w wysokości PLN100.0 w ciągu 31 dni od wpisania kodu promocyjnego. Jeśli na przykład wpiszesz kod 1 października, masz czas, by Twoja reklama wygenerowała koszty w wysokości PLN100.0, do 1 listopada tego samego roku. We wszystkich przypadkach, aby aktywować tę ofertę, należy wprowadzić kod promocyjny przed 13-12-31.

Tak więc na początku maila trzeba zamienić 250 i 100 i uzupełnić zera albo się ich pozbyć. Druga sprawa, na stronie partnera jest info o 14 dniach na wykorzystanie kodu kuponu od otwarcia konta. W mailu na ten temat cisza. Jest w warunkach zamieszczonych w linku na dole maila: http://www.google.com/intl/pl/adwords/coupons/terms.html Treść warunków kuponu otwarła mi się po angielsku (choć link jest pl, więc może mój interfejs szaleje, a robi to często).

Na stronie partnerskiej mam info, że kody są ważne do 12-31-14 (format niepoprawny w obu przypadkach dla PL, ale najważniejszy jest rok, który się nie zgadza).

Detale, ale dość istotne. Ostatnia rzecz, to co zrobić jeśli kupony się kończą ? Ostatnio pisałem na maila agencyjnege z poprzedniego programu. Zawsze przychodziły odpowiedzi. Teraz cisza. Przestał być aktualny ?

Dot.: Błąd w mailu

Magister ✭ ✭ ✭
Witaj Adrianie!

Dziękuję za Twoje spostrzeżenia i uwagi. Tego typu uwagi są rozpatrywane i korygowane bezpośrednio przez zespół Google Partners. Byłabym wdzięczna, gdbyś mógł przekazać swój feedback bezpośrednio do wspomnianego zespołu: googledlaagencji@google.com. Czy użyłeś właśnie tego maila kontaktując się ostatnio w sprawie kuponów? Używając tego maila powinnieneś otrzymać odpowiedź. Daj znać, jeśli nie będzie żadnej reakcji w ciągu najbliższych dni.

Dziękujęi i pozdrawiam!
KarolinaP