Obecnie 235 forumowiczów jest online
Obecnie 235 forumowiczów jest online
Zapoznaj się z wymaganiami niezbędnymi do uzyskania statusu Partnera oraz Partnera Premium. Tutaj możesz również zadać pytania dotyczące portalu i konta Google Partners.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

0 dni aktywności na koncie

Student ✭

Witam,

Od kilku mam założone konto na Google Partners, które połączyłam z profilem firmy.

W Google Partners jestem zarejestrowana na ten sam adres e-mail, którego używam w MCK.

Póki co na moim koncie w zakładce Status Partnera nic się nie dzieje, nie są naliczane wydane środki, dni aktywności itp. Bardzo proszę o informację czy musi minąć jakiś określony termin od dnia zarejestrowania, czy jakieś inne warunki muszę spełnić?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam,

Magda

Dot.: 0 dni aktywności na koncie

Student ✭ ✭
W nowej agencji mam też ten sam problem.
1 - sprawdź czy masz uzupełnione wszystkie wymagane dane dotyczące firmy
2 - dostałem odpowiedź (z supportu - mam maila), że dane te będą naliczać się po 12 miesiącach po uruchomieniu. Czyli dla nowych partnerów jest jakiś okres karencji.
Zdobyłem się na kreatywny podpis Emotikon: Szczęśliwy

Student ✭
Dziękuję za odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy
1 - dane firmy mam uzupełnione
2 - w takim razie to będzie prawdopodobną przyczyną. Szkoda. że trzeba tak długo czekać , 12 miesięcy to szmat czasu.

Student ✭ ✭
Maila z supportu:

"Szanowny Panie,

Rzeczywiście konto podpięte pod MCK wykazuje aktywność - po wprowadzeniu w system wyświetliły mi się tylko dane z MCK, stąd ta pomyłka.
Zatem wszystko powinno się zliczać bez zarzutu, a wyniki takie jak skuteczność czy aktywność będą widoczne po 12 miesięcznych działaniach na koncie AdWords.

Pozdrawiam serdecznie,

Aleksandra"
Zdobyłem się na kreatywny podpis Emotikon: Szczęśliwy

Student ✭
Ok, ja też już do nich napisałam maila.
Dzięki wielkie Emotikon: Szczęśliwy