AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 33 forumowiczów jest online
Obecnie 33 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

zmiana danych konta z firmy na osobę prywatną lub na inną firmę

Nowicjusz ✭ ✭

Dzień dobry,

mam konto na Adwords na firmę.

Chciałabym żeby konto zostało jednak przepisane albo na mnie jako osobę prywatną, albo na firmę mojego męża (czekam na jego akceptację). Jak to zrobić na koncie? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Justyna K
luty

Wszechwiedzący ✭

Cześć Justyna Emotikon: Szczęśliwy

Na siebie nie przepiszesz, ale na firmę męża możesz (o ile oczywiście zaakceptuje koncepcję). Jednak w takiej sytuacji - jak zakładam - będzie zmiana NIP-u, a przeprowadzenie takiej zmiany może wykonać jedynie pomoc Google (w nowym panelu pomoc jest dostępna pod znakiem zapytania, w starym pod kołem zębatym - z prawej na górze).

________
Booguś

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Justyna K
luty

Wszechwiedzący ✭

Cześć Justyna Emotikon: Szczęśliwy

Na siebie nie przepiszesz, ale na firmę męża możesz (o ile oczywiście zaakceptuje koncepcję). Jednak w takiej sytuacji - jak zakładam - będzie zmiana NIP-u, a przeprowadzenie takiej zmiany może wykonać jedynie pomoc Google (w nowym panelu pomoc jest dostępna pod znakiem zapytania, w starym pod kołem zębatym - z prawej na górze).

________
Booguś

Nowicjusz ✭ ✭

Dziękuję, mam stary panel, otwieram pomoc, ale nie wiem co dalej wybrać, nie ma jakiejś opcji czatu z pracownikiem?

Wszechwiedzący ✭

Przyczyną braku czatu może być ustawiony język angielski w przeglądarce. Jeśli jednak masz ustawiony polski to pozostaje Ci telefon lub email.

________
Booguś

Nowicjusz ✭ ✭

udało mi się wpisać nowe dane firmy i nową kartę podpiąć do płatności - nie wymagało to autoryzacji nikogo z google, mam nadzieję, że to zadziała.

Wszechwiedzący ✭

Zmieniłaś też NIP samodzielnie?

________
Booguś

Nowicjusz ✭ ✭

tak, w dziale rozliczenia i płatności, edytuj zmieniłam nip i pozostałe dane...

Wszechwiedzący ✭

No rzeczywiście. A jeszcze niedawno NIP-u nie można było zmienić samodzielnie... W takim razie dziękuję za słusznie należną mi lekcję Emotikon: Mrugający

________
Booguś